Klub bokserski „San Paulo” w nowych koszulkach od radnego

0
152

Klub bokserski „San Paulo” z Poraja otrzymał nowe koszulki klubowe z nowym logiem. Za sponsorował je radny Łukasz Boroń.

Klub bokserski „San Paulo” w nowych koszulkach od radnego 1
Fot: Gmina Poraj

Łukasz Boroń to radny z Gminy Poraj i przewodniczący jej Komisji Rewizyjnej. Dzięki jego wspaniałemu gestowi sekcja bokserska Klubu Polonii Poraj ma teraz nowe logo umieszczone na nowych koszulkach.

Zawodnicy Klubu „San Paulo” trenują w Masłońskim pod czujnym okiem trenerów ks. Zbigniewa Dudka i Rafała Maszczyka.

„Serdecznie dziękujemy p. Łukaszowi za sfinalizowanie nowego logo zespołu i za koszulki z tym logo. Koszulki te używane będą podczas środowego treningu. Za wszystkich darczyńców modlimy się i wszystkim składam serdeczne Bóg Zapłać” – podkreśla ks. Zbigniew Dudek.

Młodzi adepci pięściarstwa w nowych koszulkach trenują trzy razy w tygodniu by, trzymać dobrą formę i osiągać liczne sukcesy. Sekcja bokserska klubu LKS Polonia Poraj zachęca wszystkie chętne nowe osoby do poznania tajników boksu.

Klub bokserski „San Paulo” w nowych koszulkach od radnego 2
Fot: Gmina Poraj

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 17:30-20:30 w sali sportowej w Budynku Wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej w Masłońskiem. Osoby zainteresowane mogą przyjść i zobaczyć jak wygląda prawdziwy bokserski sparing.

Informacji udziela kierownik sekcji bokserskiej ks. Zbigniew Dudek, tel. 605 313 524, który zapraszamy po bokserskie doświadczenia.

Klub bokserski „San Paulo” w nowych koszulkach od radnego 3
Fot: Gmina Poraj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here