Dyrektor radomszczańskiego MOPS-u nagrodzony za osiągnięcia

0
199

Andrzej Barszcz, dyrektor radomszczańskiego MOPS-u, za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w 2020 roku został uhonorowany specjalną nagrodą.

19 listopada 2020 roku, w trakcie uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego prowadzonych w tym roku drogą elektroniczną, Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg oficjalnie przekazała informację o przyznanej nagrodzie. W trakcie wideokonferencji Andrzej Barszcz usłyszał z ust pani minister gratulacje.

Nagroda została przyznana dyrektorowi MOPS-u za ogromny wpływ na rozwój i kształt lokalnej polityki społecznej poprzez realizację szerokiego spektrum działań na rzecz praktycznie wszystkich grup społecznych na terenie Miasta Radomska.

To z jego inicjatywy od 2019 roku ośrodek MOPS-u w Radomsku działa według modelu rozdzielenia pracy socjalnej od postępowania administracyjnego. Dzięki temu jakość świadczeń udzielanych przez ośrodek znacznie się podniosła.

Dzięki stale wprowadzanym nowym rozwiązaniom praca ośrodka jest efektywniejsza poprzez lepszą obsługę osób i rodzin korzystających ze wsparcia MOPS-u.

Specjalna nagroda z rąk ministra jest zatem ukoronowaniem wielu małych sukcesów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here