fbpx
Strona główna Kultura i rozrywka Wokalistka Clödie z Częstochowy nagrała cover utworu "Arahja" zespołu Kult

Wokalistka Clödie z Częstochowy nagrała cover utworu “Arahja” zespołu Kult

Clödie, czyli wokalistka z Częstochowy nagrała cover utworu “Arahja” zespołu Kult. Premiera piosenki na kanale YouTube odbyła się 11 listopada o godz. 11. Obejrzało ją już niemal 50 tys. osób.

Clödie to pseudonim Klaudii Trzepizur rockowej wokalistki z Częstochowy, której rozpoznawalność przyniósł udział w programie “The Voice of Poland”. W 2015 r. wydała pierwszą płytę “Biały Album”. W 2017 r. promowała zaś Częstochowę świąteczną piosenką “Święta, ach Święta” (teledysk nagrywano w rodzinnym mieście artystki). Rok później jej utwór “Go” w Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018 walczył zaś o kwalifikację do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie.

Niezwykle głośno było za to o coverze przeboju zespołu The Cranberries “Zombie”. Od chwili premiery na YouTubie obejrzało ją ponad 25 milionów użytkowników!

Teledysk do utworu “Zombie” można zobaczyć TUTAJ

Listopad 2020 r. przyniósł kolejny cover w interpretacji Clödie. Tym razem wokalistka z Częstochowy wzięła na warsztat utwór “Arahja” z repertuaru zespołu Kult. Teledysk trafił na kanał YouTube 11 listopada.

Clödie
Clödie (Facebook)

-W tym ważnym dla Polski dniu prezentujemy Wam naszą wersję kultowego przeboju zespołu Kult pt. Arahja. Polsko nie pozwól na podziały!!! Jednoczmy się i wspierajmy w każdej sprawie, która dotyczy nas jako obywateli Polski, Świata i naszego bytu. Tylko w nas siła!!! – czytamy w opisie.

Od czasu premiery “Arahję” w wykonaniu Clödie obejrzało już blisko 50 tys. użytkowników.

Teledysk do utworu “Arahja” można zobaczyć TUTAJ

A. Kostyra

- Advertisment -

Popularne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here