fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneSą wyniki sekcji zwłok 27-letniej Karoliny W.. Potwierdziły się wstępne ustalenia, że...

Są wyniki sekcji zwłok 27-letniej Karoliny W.. Potwierdziły się wstępne ustalenia, że kobieta została uduszona

Są wyniki sekcji zwłok 27-letniej Karoliny W.. Potwierdziły się wstępne ustalenia, że kobieta została uduszona. Badania wykonano na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa 27-letniej częstochowianki Karoliny W.  Prokuratora częstochowska przesłuchuje świadków. Wiele wskazuje na to, że zostaną także wykonane badania psychiatryczne podejrzanego o zabójstwo 29-letniego męża ofiary, Krystiana W. Mężczyzna przyznał się do winy i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Przypomnijmy: Karolina W. zaginęła w minioną sobotę, 28 sierpnia. Poszukująca kobiety policja wydała w tej sprawie komunikat, który przekazano do mediów. W poniedziałek, 30 sierpnia ciało kobiety znaleziono na terenie nieużytków we wsi Łobodno koło Kamyka w powiecie kłobuckim.  Policja od początku brała pod uwagę kilka  hipotez dotyczących zniknięcia Karoliny W., jedną z nich było także morderstwo i udział w nim męża kobiety, z którym częstochowianka była w separacji.

Jak wynika z naszych ustaleń, ślady zabezpieczone w samochodzie Krystiana W. volkswagenie passacie wskazywały na to, że kobieta została zabita, a jej zwłoki przewieziono właśnie tym autem. Zatrzymany przez policję Krystian W. przyznał się do zabicia żony właśnie w swoim samochodzie. Zeznał, że gdy Karolina W. już nie żyłą wywiózł jej ciało poza Częstochowę i porzucił.

O sprawie pisaliśmy tutaj:

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -