fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecane27-letnią Karolinę W., poszukiwaną w weekend przez policję, zabił mąż. Mężczyzna przyznał...

27-letnią Karolinę W., poszukiwaną w weekend przez policję, zabił mąż. Mężczyzna przyznał się do winy

27-letnią Karolinę W., poszukiwaną w weekend przez policję, zabił mąż. Mężczyzna przyznał się do winy. Ciało poszukiwanej od soboty częstochowianki znaleziono wczoraj w miejscowości Łobodno w powiecie kłobuckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-latka została uduszona. Dokładna przyczyna zgonu będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

– Od soboty trwały poszukiwania 27-letniej mieszkanki Częstochowy, która zaginęła 28 sierpnia – powiedział nam prokurator Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie – Te czynności zakończyły się wczoraj ujawnieniem zwłok kobiety w miejscowości Łobodno w powiecie kłobuckim. Materiały, które zostały zebrane przez częstochowską policję w trakcie czynności poszukiwawczych wskazywały na uzasadnione podejrzenie, że zgon kobiety nastąpił w wyniku zabójstwa. W związku z tym Prokuratura Rejonowa Północ wszczęła dziś śledztwo w sprawie pozbawienie życia 27-letniej Karoliny W..

Jak poinformował prokurator Ozimek, Krystian W. i ofiara byli małżeństwem, ale od jakiegoś czasu w formalnej separacji. Ze złożonych przez podejrzanego o zabójstwo 29-latka wyjaśnień wynika, że motywem zabójstwa były nieporozumienia związane z rozpadem małżeństwa.

– Ponadto analiza tych wyjaśnień prowadzi do wniosku, że do zabójstwa doszło w samochodzie zaparkowanym obok domu pokrzywdzonej, skąd następnie podejrzany przewiózł zwłoki ofiary do miejscowości Łobodno – uzupełnił rzecznik prasowy częstochowskiej prokuratury.

Dzisiaj, o godzinie 14 Krystiana W. doprowadzono do sądu. Mężczyzna sprawiał wrażenie załamanego, płakał. Pytany przez dziennikarzy, czy żałuje tego, co zrobił powiedział, że tak.

Sąd zdecydował o 3-miesięcznym areszcie Krystiana W.

Karolina W. osierociła dwoje dzieci w wieku 4 i 7 lat.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -