fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1

Rośnie basen

Na budowie kompleksu basenów przy ul. św. Jadwigi Królowej prac wre. Z każdym dniem widoczny jest postęp robót.
Obecnie powstaje tam tzw. poziom zerowy, na którym znajdować się będzie cała infrastruktura techniczna obiektu.
Kompleks sportowy składać się będzie z trzech basenów krytych: sportowego, rekreacyjnego oraz brodzika dla dzieci. Ten ostatni wyposażony zostanie w mierzącą 50 metrów zewnętrzną zjeżdżalnię. Poza tym w obiekcie znajdą się trzy wanny z hydromasażem, a także basen zewnętrzny wraz z wodnym placem zabaw. Projektant przewidział w kompleksie również miejsce na sauny i jacuzzi. W skład kompleksu wejdą ponadto: park edukacyjny oraz dziesięć pokojów gościnnych z łazienkami — po pięć dwuosobowych i czteroosobowych.

Rośnie basen 1


Jak szacuje miasto, tylko w pierwszym roku funkcjonowania obiektu z tych wszystkich atrakcji skorzysta ponad 68 tysięcy osób. Są to bardzo ostrożne obliczenia, gdyż samorząd spodziewa się, że kompleks cieszyć się będzie dużym powodzeniem nie tylko wśród samych radomszczan, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości oraz gości odwiedzających miasto.
Władze samorządowe Radomska pozyskały już na inwestycję 7 362 699,99 zł z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Ponadto samorząd złożył do Ministra Sportu i Turystyki wniosek o dofinansowanie tej inwestycji w wysokości 3.500.000 zł.
Kompleks sportowy przy ul. św. Jadwigi Królowej ma być gotowy w 2020 roku.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Poprzedni artykułDrogi po nowemu
Następny artykułSąsiedzkie świętowanie

Popularne

- Advertisment -