fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaSąsiedzkie świętowanie

Sąsiedzkie świętowanie

W najbliższą sobotę, 17 sierpnia w Wysokiej Lelowskiej w gminie Żarki odbędzie się piknik rodzinny. Na imprezę pod hasłem „Święto Sąsiadów” zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski oraz mieszkańcy mieszkań socjalnych w Wysokiej Lelowskiej.
Zabawa adresowana do całych rodzin potrwa od godziny 16 do 19. W programie sporo atrakcji. Organizatorzy zapowiadają m.in. gry i zabawy dla dzieci, a dla dorosłych zabawę przy muzyce. Dla małych uczestników festynu przygotowane zostanie malowanie twarzy, konkursy sportowe z nagrodami, a także zabawy z animatorem. Będą dmuchańce i fotobudka. Na wszystkich czekać ma poczęstunek: kawa, herbata, woda, ciasta i grill.

  • Sobotnia zabawa odbędzie w ramach realizowanego przez nas Projektu pn. „Nasza szansa! Aktywizacja zawodowa, społeczna, edukacyjna i kulturalna społeczności lokalnej w Gminie Żarki” – opowiada Katarzyna Kulińska-Pluta z Urzędu Gminy Żarki. – Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020.
Sąsiedzkie świętowanie 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -