fbpx

Remont wiaduktu nad ul. Bór. Od 7 lutego połączenie ulicy Bór z Bardowskiego zostanie zamknięte

Czekają nas kolejne zmiany w organizacji ruchu. Od 7 lutego zostanie zamknięty wiadukt nad ulicą Bór. Utrudnienia mają związek z budową DK-91.

Teoretycznie- powinniśmy już być przyzwyczajeni, praktycznie- zmiany w organizacji ruchu z powodu budowy nowej trasy, nadal niektórych zaskakują.

Do 6 lutego tramwaje na linii 1 i 2 kursują skróconą trasą do zajezdni MPK. Po przywróceniu ruchu tramwajowego, od 7 lutego zostanie zamknięte połączenie ulicy Bór z Bardowskiego. Rozpocznie się remont wiaduktu nad ulicą Bór.

Jak będziemy jeździć?

Dojazd do ul. Bardowskiego będzie możliwy od al. Pokoju przez ul. Leśmiana. Dojście piesze do ul. Bardowskiego przez al. Wojska Polskiego zostanie wytyczone w obrębie ul. Równoległej.

Uwaga! Zmianom ulegnie również trasa linii autobusu nr 100, który będzie kursować z pominięciem wjazdu w ul. Bardowskiego.

Ulicą Bardowskiego kursować będzie komunikacja zastępcza (specjalna linia 101). Trasa autobusu przebiegać będzie przez ul. Mochnackiego do pętli autobusowej Dworzec Raków PKP. 

Dokładna informacja na temat ww. zmian na liniach komunikacji miejskiej dostępna jest na: https://www.czestochowa.pl/download/4879