fbpx
Strona głównaWiadomościPrzez remont w UM Częstochowy, nie będzie można załatwiać spraw związanych z...

Przez remont w UM Częstochowy, nie będzie można załatwiać spraw związanych z dowodami osobistymi

Urząd Miasta Częstochowy informuje, że w dniach od 23 do 25 marca, w związku z przeprowadzaniem prac remontowych, nie będzie możliwości załatwiania spraw związanych z dowodami osobistymi.

Wstrzymanie obsługi interesantów związane jest z zaplanowanym remontem regałów, w których przechowywane są koperty osobowe mieszkanek i mieszkańców. Całkowity demontaż mebli wymusza tym samym przechowanie i zabezpieczenie na czas remontu dokumentów, zawierających dane osobowe na terenie sali obsługi interesantów. Z tego względu wejście osób z zewnątrz do tej sali nie będzie możliwe.

W dniach 23-25 marca nie będzie możliwości złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego, ani odbioru, czy zgłoszenia jego utraty lub nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych. Nie będzie można także nadawać PIN-ów do warstwy elektronicznej dowodu osobistego, zgłosić zawieszenia i cofnięcia zawieszenia certyfikatów w warstwie elektronicznej dowodu osobistego.

Ponadto wstrzymane będzie też wydawanie zaświadczeń z akt dowodów osobistych oraz udostępnienie danych z rejestru dowodów osobistych oraz dokumentacji związanej z dowodami osobistymi.

Na czas trwania prac remontowych, czyli na dni od 23 do 25 marca, nie są prowadzone zapisy interesantek i interesantów. Wówczas pracownicy Referatu Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności będą udzielać informacji pod numerem telefonu (34) 3707 763.

UM Częstochowy przeprasza za utrudnienia oraz prosi o zrozumienie i zachęca do zaplanowania wizyty w referacie w innym terminie.

LNŚ/UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -