Raków Częstochowa podejmuje Białą Gwiazdę w poniedziałek 4 listopada o 20.30

0
223

W dobrych nastrojach po Pucharowej wygranej przystąpią do poniedziałkowego meczu piłkarze Rakowa Częstochowa. 4:0 z Olimpią Elbląg pomogło przywrócić humory kibiców jak i zawodników więc Raków Częstochowa powinien czuć się faworytem w rywalizacji z drużyną Wisły Kraków

Wisła po koszmarnym występie w Warszawie gdzie przegrała z Legią 0:7 znalazła się w strefie spadkowej i z pewnością przystąpi do spotkania z Częstochowską drużyną niezwykle zmobilizowana. Dodatkowo poza Błaszczykowskim i Brożkiem trener Maciej Stolarczyk ma do dyspozycji wszystkich zawodników więc Wiślacy przystąpią do meczu z naszą drużyną w niemal najsilniejszym składzie. Po pauzie za kartki wraca do składu Dawid Niepsuj zaś Aleksander Buksa, Vullnet Basha, Jakub Bartosz i Daniel Hoyo-Kowalski powracają po kontuzjach.

Czy Felicio Brown Forbes powiększy swój bramkowy dorobek a Raków Częstochowa dopisze 3 punkty ? O tym przekonamy się już jutro. Wszystkich kibiców zapraszamy jak zwykle do dopingowania naszej drużyny na żywo w Bełchatowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here