fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportRaków chce atakować Legię, ale musi się bronić przed Pogonią

Raków chce atakować Legię, ale musi się bronić przed Pogonią

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia kolejka PKO BP Ekstraklasy w 2020 roku. Raków Częstochowa zagra w Gliwicach z rozpędzonym Piastem. Częstochowianie chcą atakować pozycję lidera, ale też muszą bronić się przed szturmem Pogoni Szczecin.

Raków na ostatni mecz 2020 roku jedzie do Gliwic, gdzie zmierzy się z Piastem. Gliwiczanie po słabym początku sezonu ostatnio złapali wiatr w żagle i nie przegrali od 6 spotkań. Piast odebrał punkty drużynom ze ścisłej czołówki. Wygrał m.in. z Górnikiem Zabrze oraz zremisował m.in. z Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin.

Częstochowscy piłkarze muszą uważać na gliwiczan, ale znając swoją wartość powinni powalczyć o zwycięstwo i udane zakończenie 2020 roku. Raków ma 2 punkty straty do prowadzącej Legii Warszawa oraz 2 punkty przewagi nad trzecią już w tabeli Ekstraklasy Pogonią Szczecin. Szczecinianie w minioną środę rozbili w Poznaniu Lecha aż 4:0 i tym samym awansowali na 3. miejsce.

|Raków po niedzielnej wygranej z Jagiellonią Białystok będzie chciał przerwać serię Piasta i wygrać w Gliwicach.

– Przygotowujemy się do ostatniego meczu tego roku, bardzo udanego dla nas – mówi przed spotkaniem w Gliwicach trener Rakowa Marek Papszun. – I będziemy chcieli ten rok również zamknąć zwycięstwem.

Raków chce atakować Legię, ale musi się bronić przed Pogonią 1

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -