Miasto Radomsko oraz Motocykliści Czarny Radomsko serdecznie zapraszają na I Radomszczański Zlot Motocyklowy

0
426
plakat zlotu
fot. radomsko.naszemiasto.pl

I Radomszczański Zlot Motocyklowy odbędzie się w dniach 30.07-1.08.2021 w Zakrzówku Szlacheckim przy zbiorniku wodnym w gminie Ładzice.

Honorowym patronatem tego wydarzenia została Beata Pokora, Starosta Powiatu Radomszczańskiego.

Mnóstwo przepięknych maszyn oraz nieprawdopodobny dźwięk silników to czeka wszystkich uczestników zlotu. Będzie mnóstwo atrakcji, konkursów oraz dobrej muzyki. Na zlocie zagrają między innymi:

  • Rocker Soul;
  • CZZK;
  • Garbate Aniołki.

W trakcie zlotu przeprowadzona będzie charytatywna zbiórka pieniędzy na protezę stopy dla motocyklisty i strażaka ochotnika Kacpra Pluty.

Kacper Pluta mieszkaniec Radomska ma 20 lat, pragnął zostać zawodowym strażakiem w związku, z czym już od 5 lat pomagał w ramach Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Bogowidzowy. Nawet przez myśl mu nie przeszło że sam będzie kiedyś potrzebował pomocy. Niestety w sierpniu zeszłego roku uległ wypadkowi komunikacyjnemu, który spowodował utratę stopy. 20-latek jednak się nie poddaje i walczy o swoje marzenia.

Na stronie https://www.siepomaga.pl/kacper-strazak uruchomiona została zbiórka na kupno nowoczesnej protezy, która pozwoli mu na spełnianie marzeń by zostać zawodowym strażakiem.

Miasto Radomsko oraz Motocykliści Czarny Radomsko serdecznie zapraszają na I Radomszczański Zlot Motocyklowy 1
Fot. radomszczański.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here