fbpx
Strona głównaPolecaneSkrzyżowania na ulicy Jasnogórskiej i w alei Jana Pawła II mają być...

Skrzyżowania na ulicy Jasnogórskiej i w alei Jana Pawła II mają być otwarte w tym samym czasie, najpóźniej 15 sierpnia – zapowiada częstochowskie MZD

Skrzyżowania na ulicy Jasnogórskiej i w alei Jana Pawła II mają być otwarte w tym samym czasie, najpóźniej 15 sierpnia – zapowiada częstochowskie MZD. To graniczny termin, jeśli się uda, oba mają być przejezdne wcześniej.

Wjazd i wyjazd z ulicy Jasnogórskiej na skrzyżowaniu z al. Kościuszki jest zamknięty od początku marca. Początkowo MZD miało inne plany, ale gdy rozpoczęto remont torowiska na tym skrzyżowaniu okazało się, że wyjeżdżające z tej ulicy samochody dodatkowo korkowały i tak już mocno utrudniony przez prace na torach i zwężenie w alei Kościuszki ruch samochody. Pisaliśmy o tym tutaj:

Kilka tygodni temu, gdy zakończono układanie torów na tym odcinku, MZD przywróciło dawny dojazd do Ryneczku Wały Dwernickiego ulicą Jasnogórską. Przeciwległego fragmentu ulicy jednak do tej pory nie otwarto. Kierowcy muszą korzystać z objazdu aleją Jana Pawła II, co z kolei po rozpoczęciu remontu torowiska na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z al. Armii Krajowej powoduje dodatkowe korki.

Jak nas poinformował rzecznik prasowy MZD Maciej Hasik, oba skrzyżowania, a więc Jasnogórska i Jana Pawła II mają być przejezdne 15 sierpnia.

– To ostateczny termin – informuje Maciej Hasik. – Oczywiście, jeśli prace uda się zakończyć wcześniej, skrzyżowania zostaną od razu otwarte.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -