fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowa: Zaginiony 77-latek nadal poszukiwany

Częstochowa: Zaginiony 77-latek nadal poszukiwany

Poszukiwany od 19 stycznia, 77-letni Józef Krasowski nadal nie został odnaleziony. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje nt. zaginionego, proszony jest o kontakt z policją. Istnieje zagrożenie zdrowia lub życia mężczyzny!

19 stycznia, tuż przed godz. 17 na Dworcu Stradom w Częstochowie Józef Krasowski wsiadł do pociągu Intercity Mehoffer nr 37104 relacji Przemyśl–Zielona Góra. Osoby, które widziały zaginionego, podróżowały pociągiem na tej trasie i widziały lub rozmawiały z zaginionym, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 858 1255 lub 112.

Poszukiwania 77-letniego Józefa Krasowskiego trwają ponad tydzień… Istnieje zagrożenie dla jego życia i zdrowia! Pociąg, do którego wsiadł zaginiony, zatrzymywał się na stacji w Lublińcu, Opolu, Brzegu, Oławie i Wrocławiu. Następnie z Wrocławia część wagonów pojechała do Zielonej Góry, a pozostała do Jeleniej Góry.

Zaginiony ma około 170 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie, siwe, kilkudniowy siwy zarost, widoczne ubytki w uzębieniu. W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę koloru grafitowego, czarne spodnie, czarną wełnianą czapkę, flanelową koszulę, bordowy sweter, czarne buty wiązane, okulary korekcyjne z niebieskimi oprawkami.

LN/KMP Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -