Porażka siatkarek AZS w meczu „na szczycie” z KPKS-em

Siatkarki AZS Częstochowa, które grają w 2 lidze śląskiej, przegrały niespodziewanie w piątek w Hali Polonia z KPKS Halemba 1:3.

Siatkarki AZS Częstochowa prowadzą w 2 lidze śląskiej, ale ich przewaga z meczu na mecz topnieje. W piątek podopieczne trenera Adama Stępniaka przegrały z KPKS Halemba 1:3. Mecz rozpoczął się od prowadzenia częstochowianek 1:0. Ale w trzech kolejnych setach lepsze były siatkarki KPKS-u, które niespodziewanie wygrały trzy kolejny sety i zrewanżowały się za porażkę u siebie. Wówczas AZS wygrał 3:2.

Po 16 meczach AZS Częstochowa ma 38 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli. KPKS Halemba w 15 meczach ma 35 punktów i jest na 2. pozycji. Na 3. pozycji jest MKS Czechowice-Dziedzice, który w 14 spotkaniach wywalczył 33 punkty.

AZS Częstochowa – KPKS Halemba 1:3 (25:20, 19:25, 16:25, 19:25)