W programie „Jaka to melodia” dla Kamila Stawiarza zagrali komentatorzy sportowi

0
1023

W programie „Jaka to melodia” charytatywnie dla Kamila Stawiarza zagrali najbardziej znani komentatorzy sportowi. Ich celem było zebranie jak największej kwoty na leczenie chłopaka.  

W programie „Jaka to melodia” dla Kamila Stawiarza zagrali komentatorzy sportowi 1
Fot. siepomaga.pl

O Kamilu pisaliśmy już we wcześniejszym artykule. Jako wcześniak urodził się z nieukształtowaną prawą małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego. Aby prowadzić normalne życie, potrzebuje drogiej operacji, dzięki której będzie miał ucho i w końcu będzie mógł usłyszeć otaczający go świat.

Koszt tej operacji to kwota 160 tys. zł, którą przeprowadzi wybitny specjalista, prof. Adam Maciejewski. Niestety nie jest ona refundowana, dlatego Kamil zbiera na nią pieniądze, gdzie się tylko da. Większość sumy udało się już zebrać, ale jeszcze brakuje 13 tys. zł.

W programie „Jaka to melodia” dla Kamila Stawiarza zagrali komentatorzy sportowi 2
Fot. siepomaga.pl

Jego apel o pomoc usłyszało wielu ludzi, w tym nawet znane osobistości ze świata show biznesu. Ostatnio do pomocy przyłączyli się także znani komentatorzy sportowi, którzy w sobotę 6 lutego 2021 roku wzięli udział w nagraniu charytatywnej edycji programu „Jaka to melodia” na rzecz Kamila.

W programie wystąpili Dariusz Szpakowski, Maciej Kurzajewski i Rafał Patyra. W trakcie nagrania udało się zgromadzić kwotę 13,740 tys. zł, którą zdobył w finale, odgadując wszystkie piosenki Dariusz Szpakowski.

W programie „Jaka to melodia” dla Kamila Stawiarza zagrali komentatorzy sportowi 3
Fot. Jaka to melodia

Dodatkowo Kamilowi można pomóc w zebraniu pieniędzy na portalu siepomaga.pl.

– „Wierzę w dobrych ludzi, którzy to czytają. Wierzę, że pomogą
mi spełnić marzenie i naprawić słuch. Wtedy będę mógł żyć
bez codziennego strachu” 
– dodaje Kamil.