Porażka Rakowa II w pierwszym meczu barażowym o awans do 3 ligi. We wtorek rewanż w Częstochowie

Piłkarze Rakowa II Częstochowa przegrali w Wodzisławiu Śląskim pierwszy mecz barażowy o awans do 3. ligi z Odrą 1:2. Rewanż już we wtorek w Częstochowie.

Raków II wygrał rozgrywki w I grupie IV ligi śląskiej, a Odra triumfowała w II grupie IV ligi śląskiej. Teraz obydwa zespoły grają w barażach o awans do 3 ligi.

Pierwszy mecz w Wodzisławiu wygrała Odra 2:1. Gospodarze po 22 minutach gry prowadzili już z Rakowem II 2:0, ale gola w 28. minucie dla czerwono-niebieskich zdobył Hubert Tylec.

Rewanż odbędzie się we wtorek o godz. 16 w Częstochowie (boczne boisko przy ul. Limanowskiego). Kibice Rakowa II liczą, że częstochowianie odrobią straty z Wodzisławia i będą cieszyć się z awansu do 3 ligi.