fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowscy policjanci zabezpieczyli ponad 400 dilerskich działek narkotyków

Częstochowscy policjanci zabezpieczyli ponad 400 dilerskich działek narkotyków

W ubiegłym tygodniu policjanci z Komisariatu I w Częstochowie zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli łącznie ponad 400 działek dilerskich narkotyków. Decyzją prokuratora zatrzymani zostali objęci dozorem policyjnym. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci z częstochowskiej prewencji podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych zwracają uwagę na osoby, które na terenie miasta i powiatu mogą wprowadzać do obrotu nielegalne substancje.

Częstochowscy policjanci zabezpieczyli ponad 400 dilerskich działek narkotyków 1
mat. KMP w Częstochowie

W ubiegłym tygodniu operacyjni z „jedynki” uzyskali informację, że mieszkaniec Częstochowy posiadać ma znaczną ilość narkotyków i chce wprowadzić ją na rynek. W czwartek, 10 listopada mundurowi potwierdzili swoje ustalenia. W miejscu zamieszkania 28-latka kryminalni znaleźli ponad 300 działek dilerskich metamfetaminy, 19 tabletek ekstazy, prawie 10 działek marihuany oraz wagę i niemal 500 sztuk woreczków foliowych. 28-latek usłyszał już zarzut i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Dwa dni później patrol policjantów z tego samego komisariatu wylegitymowali w centrum miasta młodego mężczyznę. Jego zachowanie wskazywało, że może posiadać przy sobie środki odurzające. Przypuszczenia te potwierdziły się.

Częstochowscy policjanci zabezpieczyli ponad 400 dilerskich działek narkotyków 2
mat. KMP w Częstochowie

30-letni mieszkaniec Dąbrowy Zielonej miał przy sobie prawie 100 działek dilerskich białego proszku i działkę zielonego suszu. Wstępne badania przeprowadzone na zabezpieczonych próbkach wykazały, że to substancje zabronione – amfetamina i marihuana. Mężczyzna również został objęty policyjnym dozorem.

Zarówno 28-latkowi, jak i 30-latkowi grozi do 10 lat więzienia. Szczegóły: czestochowa.policja.gov.pl.

AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV