Uwaga! Policja poszukuje sprawców

0
931
sprawcy 3

Komisariat Policji we Wręczycy Wielkiej prosi o pomoc w ujęciu dwóch sprawców usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem.

sprawcy 2
Fot. KPP w Kłobucku

Śledczy z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej prowadzą dochodzenie  w sprawie usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem, które miało miejsce 14 marca 2021 roku we Wręczycy Wielkiej przy ulicy Polnej.

Do jednej z posesji znajdującej się przy tej ulicy, w godzinie 18:20 – 18:50, nieznani dwaj sprawcy próbowali się włamać. Wybili szybę w oknie domu i je otworzyli, ale nie weszli do budynku i nic nie ukradli, ponieważ spłoszyli się powrotem właścicielki do swojego miejsca zamieszkania.

Sprawcy nie wiedzieli, że właściciel domu posiada monitoring, który zarejestrował ich próbę włamania. Niestety mimo to nadal nie ustalono ich tożsamości, dlatego Policja we Wręczycy Wielkiej publikuje wizerunek sprawców.

Jeśli ktokolwiek poznaje osoby z monitoringu, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji we Wręczycy Wielkiej, ulica Śląska 30, tel. 47 85 826 12 lub [email protected].

Policja gwarantuje anonimowość.

sprawcy 1
Fot. KPP w Kłobucku