fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka"Pląsanie na Bieganie". Do wspólnej zabawy zaprasza Stowarzyszenie Yava

„Pląsanie na Bieganie”. Do wspólnej zabawy zaprasza Stowarzyszenie Yava

„Pląsanie na Bieganie” to najnowsza propozycja przygotowana przez Stowarzyszenie Yava. W ramach wtorkowej akcji nie braknie pokazów tańca, zajęć plastycznych oraz atrakcji dla dzieci w każdym wieku.

We wtorek, 13 września częstochowskie Stowarzyszenie Yava zaprasza na akcję pod hasłem „Pląsanie na Bieganie”. Start już o godz. 15!

Wydarzenie ma na celu integrację młodzieży polskiej i ukraińskiej. -Poprzez zajęcia taneczne, plastyczne i zabawę chcemy wspierać dzieci w obliczu trudnych wydarzeń takich jak wojna czy przemoc domowa. Za pomocą sztuki czy tańca można opowiedzieć historię bez użycia słów. Tym sposobem możliwe uświadomienie, przetworzenie i przepracowanie traum występujących w dzieciach – zaznacza organizator.

W ramach wtorkowej akcji przewidziano pokazy tańca dwóch popularnych w Częstochowie szkół tańca, liczne zajęcia plastyczne organizowane przez doświadczonych plastyków oraz atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Z kolei z myślą o młodzieży zaplanowano możliwość spróbowania koktajli bezalkoholowych, pokaz pierwszej pomocy, a także bezpłatne porady fizjoterapeuty.

Szczegóły: yava.czest.pl.

ZS

Czytaj także: Częstochowska Galeria Yava. Tu kupisz niezwykłe prezenty, które tworzą osoby z niepełnosprawnościami

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV