fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportPiłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą

Piłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą

Piłkarze Rakowa w najbliższy piątek rozegrają sparing ze Skrą Częstochowa. Mecz ma być zamknięty dla publiczności i mediów.

W najbliższy weekend piłkarze w PKO BP Ekstraklasie i Fortuna 1 Lidze będą mieć wolne z uwagi na przerwę reprezentacyjną. Z drużyny Rakowa aż 6 piłkarzy zostało powołanych do swoich narodowych reprezentacji oraz jeden do reprezentacji młodzieżowej. Z polskich zawodników powołanie otrzymał Patryk Kun, który jest trzecim w historii piłkarzem Rakowa, który otrzymał powołanie do reprezentacji Polski. Wcześniej byli to Paweł Skrzypek i Kamil Piątkowski.

Trener Rakowa Marek Papszun na ten czas zaplanował sparing z grającą w Fortuna 1 Lidze Skrą Częstochowa. Spotkanie zaplanowane jest w piątek, ale klub nie ujawnia gdzie i o której godzinie.

O sparingu ze Skrą trener Papszun poinformował podczas konferencji prasowej po meczu z Legią Warszawa. Jak zaznaczył, w sparingu nie będzie miał do dyspozycji 7 kadrowiczów. Szansę gry dostaną wszyscy rezerwowi, a być może także ktoś z drużyny rezerw i utalentowanej młodzieży.

Raków do rozgrywek w PKO BP Ekstraklasie wróci 2 kwietnia i rozegra wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań.

MR-K, foto: AK

Piłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą 1
Piłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą 2
Piłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą 3
Piłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą 4
Piłkarze Rakowa rozegrają sparing z częstochowską Skrą 5
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -