Piknik charytatywny dla Miłka

0
291
fot. Starostwo Powiatowe Radomsko

Piknik charytatywny dla Miłka odbył się 22 sierpnia 2021 roku

Bardzo dużo osób wzięło udział w pikniku charytatywnym „RaDOMsko dla Miłka”, który odbył na terenie Galerii Radomsko pod patronatem Starosty Powiatu Radomszczańskiego Beaty Pokory.

Miłosz Małysa urodził się z rzadką i poważną wadą serca, dołączyły do niego niestety inne, również poważne schorzenia. Chłopiec potrzebuję specjalistycznej opieki  w Stanach Zjednoczonych. Uzbierana już kwota pieniędzy niestety nie pokryje kosztów całego leczenia, dlatego też wiele ludzi przyłączyło się do akcji, by wspomóc rodziców chłopca w walce o jego życie i zdrowie.

Piknik wystartował o godzinie 14.00, na którego tłumnie przybyły całe rodziny by pomóc małemu chłopcu w zbiórce pieniędzy. Nie zabrakło wielu atrakcji dla najmłodszych. Były animacje, pokaz tańca w wykonaniu Studia Tańca Etiuda, były również sportowe wyzwania – maraton zumby fitness oraz zabawa na trampolinach, które prowadziły instruktorki z Panaceum Fitness Club. Można było obejrzeć pokazy zabytkowych aut Klubu Szos Radomsko, ratownictwa medycznego a także straży pożarnej. Było ranczo z możliwością zrobienia sobie mnóstwa zdjęć z kucykami. Nie zabrakło też dobrego jedzenia, kiermaszu ciast. Była wata cukrowa, kuchnia polowa i grill. Była fotobudka oraz można było wziąć udział w turnieju FIFA. Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli Dj Daro oraz Dj Etto. Dla Miłoszka wszyscy chętni zatańczyli „Jerusalema”, jednocząc się podczas niego, by pomóc małemu chłopcu w walce o zdrowie i powrót do normalnego życia.

Dzięki temu że pogoda dopisała piknik trwał do późnych godzin wieczornych.

K KIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here