fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacje"Pikantni" na czele z Anną Muchą królować będą na scenie Klubu Politechnik

„Pikantni” na czele z Anną Muchą królować będą na scenie Klubu Politechnik

Na ten spektakl częstochowianie czekają od dawna. Przez wzgląd na pandemię termin było bowiem przekładany. Wreszcie „Pikantni” pojawią się na scenie klubu Politechnik. Spektakle będą grane 5 i 6 czerwca.

Pierwotnie Impresariat Adria Art planował prezentację spektakli „Pikantni” na marzec 2020 r. Związane z wybuchem pandemii koronawirusa obostrzenia sprawiły, że termin ten trzeba było przełożyć. Wydawało się, że częstochowska publiczność zobaczy go w połowie kwietnia tego roku, jednak i ta data okazała się niemożliwa do realizacji. Wreszcie wydarzenie dojdzie do skutku i „Pikantni” 5 i 6 czerwca podbiją scenę Klubu Politechnik (al. Armii Krajowej 23/25).

„Pikantni” to komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

-Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością – zapowiada Adria Art.

Kto tworzy pikantną obsadę?

 Doris gra Monika Dryl (zamiennie Barbara Kurdej-Szatan), Beą jest Anna Mucha. jako Christoph występuje Maurycy Popiel, a jako Alex – Michał Ziembicki. Pierwszą z aktorem znamy m.in. z ról w serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość” czy „Przyjaciółki”. Mucha ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak np. „Chłopaki nie płaczą”, „Prosto w serce”, „Och, Karol 2” czy „Wkręceni 2”. Maurycy Popiel występował m.in. w „Małej maturze 1947” i „Mieście 44”. Z kolei Ziembickiego mogliśmy oglądać w „Doręczycielu” czy „Przystani”.

W Częstochowie występować będą aż czterokrotnie. Spektakle zaplanowano bowiem na 5 i 6 czerwca na godz. 16 i 18.30. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony adria-art.pl. Kosztują one 90 i 110 zł. „Pikantni” przeznaczeni są wyłącznie dla widzów dorosłych.

Warto dodać, że to nie jedyne wydarzenie, na które w tym miesiącu zaprosi Adria Art. 28 czerwca organizuje bowiem koncert Mroza. Artysta wystąpi na scenie Filharmonii Częstochowskiej o godz. 17.30 i 20.30.

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Izabela Macudzińska otworzyła w Częstochowie swój salon Just Unique

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -