fbpx

Izabela Macudzińska otworzyła w Częstochowie swój salon Just Unique

Znana z „Królowych życia” projektantka Izabela Macudzińska otworzyła w Częstochowie salon Just Unique. Butik mieści się przy ul. Nadrzecznej 49.

Izabela Macudzińska to jedna z bohaterek programu „Królowe życia”. Propozycja ta na dobre zagościła już w ramówce TTV. Obecnie emitowany jest już 10. sezon „Królowych”.

Sympatię widzów od razu wzbudziła Macudzińska, która w programie występuje wraz z mężem Patrykiem, córeczką i gromadką czworonogów. Obok życia bohaterów, uwagę przyciągają także stroje. Macudzińska zawsze prezentowała się perfekcyjnie, stanowiąc najlepszą reklamę swojej marki. Mowa o Just Unique.

– Just Unique – nasza marka powstała z chęci tworzenia zmysłowych ubrań, które z każdej kobiety wydobyłyby to co najlepsze. Dzięki wspaniałym fasonom, doskonałej jakości materiałom i ewidentnej wygodzie noszenia grono naszych klientek stale się powiększa. W ubraniach naszej marki kobiety mogą bowiem czuć się wyjątkowo glamour – czytamy na stronie marki.

Izabela Macudzińska otworzyła w Częstochowie swój salon Just Unique 2
Salon Just Unique (mat. Facebook)

Just Unique chwali się sukcesem komercyjnym osiągniętym w wielu krajach poza Polską. Kolekcje sprzedawane są m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Just Unique zostało też wyróżnione na modowych targach w Londynie.

Oferta jest różnorodna: od sukienek i spódniczek, poprzez koszule i bluzki, aż do strojów kąpielowych i kombinezonów.

W Polsce sklepy Just Unique można znaleźć np. w Poznaniu czy Szczecinie. Ostatnio jednak do tej listy dołączyła Częstochowa. W ostatni weekend maja projektantka otworzyła bowiem butik przy ul. Nadrzecznej 49.

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 18, a w soboty – od godz. 10 do 14. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.facebook.com/JustUniqueCzestochowa

ZS