fbpx

Patrycja Dębska Shanti: Chodź i się przekonaj, a następnie… uwolnij! [ROZMOWA]

Patrycja Dębska Shanti – przedsiębiorczyni, edukatorka aromaterapii, współwłaścicielka marki SoulSisters, prowadząc warsztaty dla kobiet Tworzone z serca. Pracuje pracuje z filozofią „Przekonaj się i … uwolnij”. Podczas Jurajskiego Spotkania Kobiet razem z Anną Kazibudzką będzie prowadziła warsztaty na temat komunikacji i pracy z przekonaniami pod nazwą „Świadomość nieświadomości – wzorce, które mam i przekonania, które mną kierują”. Bilety na te warsztaty bardzo szybko się rozeszły.

Dlaczego zgodziła się Pani na udział w Jurajskim Spotkaniu Kobiet, które odbędzie się w Częstochowie już 11 marca?

Patrycja Dębska: Hasła towarzyszące temu spotkaniu to Przedsiębiorczość. Pasja. Pełnia życia. Każdy z tych tematów jest mi bliski. Przedsiębiorczynią jestem od ponad 22 lat. Moja praca to moja pasja, a życie w pełni to mój świadomy wybór. Dlatego z ogromną przyjemnością pojawiam się na wydarzeniu, by tak naprawdę podzielić się swoim doświadczeniem.

Zajmuje się Pani aromaterapią? Czy to pomysł na pracę, czy pasję?

-Tak, zdecydowanie to zarówno praca i pasja. Aromaterapia to na- rzędzie wsparcia zdrowia fizycznego, ale i psychicznego. Utożsamiam się zarówno z medycyną konwencjonalną, jak i naturalnymi metodami wsparcia. Edukuję rodziny, firmy, specjalistów jak korzystać z medycyny roślin. To dla mnie praca i misja. Daje mi ogrom satysfakcji i motywacji.

Co Panią łączy z częstochowską marką Soulsisters?

-Jestem współwłaścicielką tej marki. Razem ze wspólniczką stworzyłyśmy markę bez rozmiaru dla kobiet. Definiuje nas rozmiar empatii do kobiet, ich historie, które zapisane są również w ciele. Dlatego tworzymy kimona, które dają komfort i wygodę, są z najlepszych materiałów. I wszystko w jednym rozmiarze #jesteśidealna. Jednocześnie to ukłon w stronę niezależności finansowej – zarabiając w jednej firmie, warto inwestować dalej. Dla mnie ważne jest to, by nie skupiać się na wydatkach, ale świadomym lokowaniu swoich pieniędzy. Nasza marka ma kojarzyć się z niezależnością nas, kobiet, decyzyjnością i oczywiście kobiecością!

Podczas marcowego spotkania poprowadzi Pani warsztat dotyczący przekonań. Proszę opowiedzieć więcej na ten temat.

-Praca z przekonaniami zmieniła moje życie. Zrozumiałam, że to, co myślimy, rzadko jest faktem. A konsekwencje tych myśli często podcinają nam skrzydła. Nie korzystamy z wielu okazji, bo jesteśmy przekonani, że nie zasługujemy, że jesteśmy niewystarczający, że nam się nie uda itd. Na spotkaniu podzielę się narzędziami, jak pracować z przekonaniami, by móc po tym, jak pojawi się emocja ruszyć dalej ku decyzji i dalej ku finalizacji naszego marzenia. Dlatego często zapowiadam moje warsztaty, mówiąc: chodź i się przekonaj, a następnie… uwolnij.

Dziękujemy za rozmowę.

Redakcja „Gazety Regionalnej”