fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaPark Rozrywki „Smokoland” stanął przed Galerią Jurajską

Park Rozrywki „Smokoland” stanął przed Galerią Jurajską [ZDJĘCIA]

Do niedzieli, 24 września, można bawić się w Parku Rozrywki „Smokoland”, który stanął przed Galerią Jurajską. Odwiedzający znajdą w nim 13 atrakcji. Wśród nich jest m.in. karuzela łańcuchowa, gigantyczny „Młot”, „Twister parasolki” czy niemal baśniowa karuzela-filiżanki, która obraca się z zawodną prędkością.

Przed Galerią Jurajską stanął Park Rozrywki „Smokoland”. Rządni przygód i rozrywki znajdą tutaj także autodrom, dwie kolejki – górską i „Safari”, dmuchańce oraz… ścianę emocji. Jak przystało na wesołe miasteczko nie zabrakło także strzelnicy, automatów siłowych, dzięki którym każdy może poczuć się jak nokautujący bokser czy loterii z nagrodami. Twórcy „Smokolandu” zadbali również o strefę gastronomiczną, w której można posilić się po lub w trakcie zabawy.

Park Rozrywki „Smokoland” stanął przed Galerią Jurajską [ZDJĘCIA] 1
Park Rozrywki „Smokoland” (fot. Galeria Jurajska)

– To już druga tego typu atrakcja, która gości w Jurajskiej w tym roku. Wiosną zawitał do nas czeski Luna-Park Kamenický, który przyciągnął prawdziwe tłumy. Teraz gościmy „Smokoland”, a przy okazji przedłużamy najmłodszym wakacje. Jesteśmy przekonani, że również to miejsce, kolorowe od świateł i pełne pomysłów na zabawę, przyciągnie mieszkańców – mówi Anna Borecka, vice dyrektor Galerii Jurajskiej.

Wstęp do parku jest płatny. To co jednak wyróżnia miejsce to ceny biletów. Jak deklarują właściciele Parku Rozrywki „Smokoland”, są one najniższe w Polsce, dzięki czemu wesołe miasteczko jest dostępne dla każdego, kto chce się dobrze bawić.

Park Rozrywki „Smokoland” stanął przed Galerią Jurajską [ZDJĘCIA] 2
Park Rozrywki „Smokoland” (fot. Galeria Jurajska)

„Smokoland” czynny jest codziennie w godzinach od 13 do 20, a w weekendy od godz. 12 do 20. Atrakcja na odwiedzających czekać będzie do niedzieli, 24 września. Jednak, jeśli pogoda na to pozwoli, park pozostanie tu nawet do 30 września. „Smokoland” można znaleźć na parkingu przed galerią od stron ulicy Krakowskiej. Więcej na: galeriajurajska.pl

red., mat. GJ

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV