fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoTragedia pod Częstochową. We wsi Podlesie odnaleziono ciała 44- i 52-latka

Tragedia pod Częstochową. We wsi Podlesie odnaleziono ciała 44- i 52-latka

Funkcjonariusze z Częstochowy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci dwóch mężczyzn. We wsi Podlesie odnaleziono ciała 44- i 52-latka. Śledztwo w tej sprawie prowadzi myszkowska prokuratura.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 10 w Podlesiu w powiecie częstochowskim. Dyżurny częstochowskiej komendy otrzymał informację, że przy ul. Głównej ma leżeć ranny mężczyzna. Służby, które przybyły na miejsce, od razu podjęły akcję ratunkową wobec 52-latka. Niestety, podczas reanimacji mężczyzna zmarł.

Podczas wykonywanych czynności i oględzin miejsca zdarzenia za garażem śledczy odnaleźli ciało drugiego mężczyzny. To 44-letni mieszkaniec pow. częstochowskiego. Na miejscu zdarzenie pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin pracowali funkcjonariusze z Częstochowy i Szczekocin oraz policyjni technicy. Zarządzono wykonanie sekcji zwłok. Teraz sprawę szczegółowo badają śledczy.

Początkowo nie zdradzano żadnych szczegółów. Obecnie wiadomo już jednak więcej. Okazuje się, że 44-letnim mężczyzną był Arkadiusz N., pseudonim „Słonik” vel „Słoń”, dobrze znany śledczym. Niedawno mężczyzna wyszedł z więzienia. Obrażenia, których doznał, powstały prawdopodobnie na skutek strzałów z broni palnej.

Według wstępnych ustaleń przebieg zdarzenia był następujący: 52-latek przyjechał na posesję 44-latka, po czym oddał do niego dwa strzały z legalnej broni myśliwskiej. Potem odebrał sobie życie.

Motywem zbrodni miały być powody osobiste.

red., mat. KMP w Częstochowie

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV