fbpx
Strona głównaMotoryzacjaNowy VW Caddy, samochód do zadań specjalnych

Nowy VW Caddy, samochód do zadań specjalnych

Życie codzienne jest pełne niespodzianek. Czasami trzeba przewieźć coś do domu, na wakacje zabrać więcej rzeczy niż się początkowo planowało, a do firmy dowieźć towar czy narzędzia. Na to wszystko, co przyniesie przyszłość warto być przygotowanym dysponując dobrym samochodem. Nowy Volkswagen Caddy sprawdzi się w każdej sytuacji. To auto niezawodne, wygodne i praktyczne.

Nowy Caddy, jest jeszcze bardziej nowoczesny, bardziej cyfrowy, i jak zapewnia producent, bardziej elastyczny. Auto wyróżnia nie tylko nowoczesny, przyciągający wzrok grill o strukturze plastra miodu, ale także wiele innowacyjnych funkcji, takich jak bezpłatny pakiet podstawowy We Connect. Teraz można wpuścić do wnętrza więcej światła dziennego dzięki opcjonalnemu panoramicznemu i odchylanemu dachowi. Inne, innowacyjne rozwiązania zastosowane w Caddy, to opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED.

Wnętrze Nowego Caddy zostało całkowicie przeprojektowane i osiąga wysokie wyniki w zakresie elastyczności i komfortu. Fotel kierowcy zapewnia komfort plecom, m.in. dzięki szerokiemu zakresowi opcji i regulacji. Oprócz regulacji do przodu i do tyłu, wysokości, głębokości, nachylenia, oparcia i zagłówka siedzenie dla osoby prowadzącej samochód zapewnia 4-kierunkowe podparcie lędźwiowe.

W aucie zastosowano ponadto elektrycznie sterowane zamykanie drzwi przesuwnych i pokrywy bagażnika, wentylację przedziału pasażerskiego i gniazdo 230 V1 nawet dla najbardziej energochłonnych urządzeń.

Na wyświetlaczu o przekątnej 25,4 cm (10 cali) można sterować różnymi funkcjami jak: nawigacja, multimedia, a także klimatyzacją i szeregiem mobilnych usług online. Sterowanie głosowe umożliwia odbieranie połączeń, wybieranie stacji radiowej lub wyznaczanie celu nawigacji. Do sterowania tymi funkcjami można również używać przycisków na wielofunkcyjnej kierownicy.

Wygodnej i płynnej jeździe pomaga system Keyless Advanced z blokowaniem i uruchamianiem silnika oraz elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne .

Nowy Caddy, to komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego samochód został wyposażony w nowe systemy wspomagające, takie jak system zmiany pasa ruchu Side Assist, asystent manewrowania przyczepą Trailer Assist, adaptacyjny tempomat i asystent podróży Travel Assist z asystentem pomocy w nagłych wypadkach Emergency Assist.

Życie codzienne jest pełne niespodzianek, dlatego Nowy Caddy oferuje takie rozwiązania, jak duże drzwi skrzydłowe oraz hak holowniczy.

To, co wyróżnia ten samochód spośród podobnych aut, to poza atrakcyjnym i praktycznym nadwoziem, także dynamiczne i nowoczesne silniki. Cztery mocne silniki spalinowe dostępne w Nowym Caddy to jedne z najbardziej wydajnych i ekonomicznych silników TSI i TDI, które kiedykolwiek były montowane w pojeździe tej klasy. Ponadto Caddy ma ulepszoną kontrolę emisji: emisje NOx z silników TDI można znacznie zmniejszyć dzięki innowacyjnemu podwójnemu dozowaniu.

Częstochowski przedstawiciel marki Volkwagen zaprasza na jazdę próbną. Przyjdź i przekonaj się, jak się jeździ Nowym Caddy – Volkswagen Samochody Dostawcze, ul. Makuszyńskiego 74/76, 34 368 48 70.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here