fbpx
Strona głównaWiadomościNowa postać w "M jak miłość". Teresę Dzielską zobaczymy w TVP2 już...

Nowa postać w “M jak miłość”. Teresę Dzielską zobaczymy w TVP2 już 1 marca

O zmianach w obsadzie “M jak miłość” poinformował Świat Seriali. Teresa Dzielska, na co dzień związana z Teatrem im. Mickiewicza w Częstochowie, wcieli się w komendantkę policji. Pierwszy odcinek z jej udziałem już 1 marca.

-Miejsce Janka (Tomáš Kollárik) na stanowisku komendanta policji w Lipnicy nieoczekiwanie zajmie podkomisarz Ewa Grzymska, w roli której wystąpi 44-letnia obecnie Teresa Dzielska, szerokiej widowni znana m. in. jako Ewelina Jakubowska z “Barw szczęścia” – informuje portal swiatseriali.interia.pl.

Według tych informacji, nowa postać pojawi się w 1570. odcinku “M jak miłość”, którego emisja odbędzie się w poniedziałek 1 marca o godz. 20.55 w TVP2.

W Lipnicy niespodziewanie zjawi się podkomisarz Ewa Grzymska. Okaże się, że to nowa komendantka lokalnej policji. Ma ona zająć miejsce Janka, który został postrzelony w dniu swojego ślubu i resztę życia ma spędzić na wózku inwalidzkim.

Ponoć nowa komendantka na powitanie  skrytykuje Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który – jak na złość – będzie akurat w pracy z dzieckiem. Dostanie mu się za nieporządek w komisariacie. Lisiecki w panice ściągnie do biura Rafała (Jakub Kucner), Sonię (Barbara Wypych) oraz Staszka (Sławomir Holland). Tym samym sporo namiesza w życiu bohaterów “M jak miłość”.

Grająca funkcjonariuszkę Teresa Dzielska z Teatrem im. Mickiewicza w Częstochowie związana jest od 2002 r. Zadebiutowała rolą Clei w “Czarnej komedii” Petera Shaffera w reżyserii Marcina Sławińskiego. Współpracowała też z Teatrem STU w Krakowie, Teatrem Powszechnym w Radomiu oraz warszawskim Teatrem na Woli.

Nowa postać w "M jak miłość". Teresę Dzielską zobaczymy w TVP2 już 1 marca 1
Spektakl “Cudowna terapia” (fot. Piotr Dłubak/Teatr im. Mickiewicza)

Aktorkę na scenie częstochowskiego teatru można podziwiać w takich spektaklach jak “Królowa Śniegu” (gra tytułową rolę), “Nagle, zeszłego lata”, “Czyż nie dobija się koni?”, “Czechow: żarty z życia” czy “Trzy świnki”. W połowie lutego tego roku miejsce miała premiera spektaklu “Cudowna terapia” w reżyserii Tomasza Mana, w którym Dzielska gra wraz z Adamem Hutyrą i Markiem Ślosarskim.

Teresa Dzielska występowała również w takich produkcjach jak np.”Świąteczna przygoda”, “Marszałek Piłsudski”, “Kontroler”, “Na dobre i na złe”, “Marcinelle”, “Der Grenzer und das Madchen”, “Barwy szczęścia” oraz “Leśne doły”.

Więcej o aktorce można przeczytać na stronie Teatru im. Mickiewicza – www.teatr-mickiewicza.pl.

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here