fbpx
Strona głównaPolecaneNoworoczna zbiórka na rzecz Hospicjum "Dar Serca". Na Allegro czeka wiele aukcji!

Noworoczna zbiórka na rzecz Hospicjum “Dar Serca”. Na Allegro czeka wiele aukcji!

Z powodu pandemii Hospicjum “Dar Serca” Częstochowy nie może zorganizować tradycyjnego balu, zamiast tego organizuje noworoczną zbiórkę. Wspomóc podopiecznych stowarzyszenia można dzięki aukcjom charytatywnym na Allegro.

-Drodzy przyjaciele! Śpieszymy z piękną nowiną. Właśnie ruszyła licytacja na rzecz podopiecznych naszego Hospicjum Dar Serca. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania tej wyjątkowej aukcji oraz oczywiście naszym wspaniałym darczyńcom. W tym roku ze względu na aktualną sytuację pandemiczną nie możemy zorganizować corocznego balu ale będziemy wdzięczni za jakiekolwiek okazane wsparcie. Dziękujemy i życzymy udanych licytacji za co trzymamy wszyscy kciuki – informuje na swojej stronie na Facebooku Hospicjum “Dar Serca”.

Noworoczna zbiórka na rzecz Hospicjum “Dar serca” prowadzona jest poprzez Allegro Charytatywni -Stowarzyszenie Hospicjum DAR SERCA.

Noworoczna zbiórka na rzecz Hospicjum "Dar Serca". Na Allegro czeka wiele aukcji! 1
Hospicjum “Dar Serca” (mat. Hospicjum)

Tu zaznaczmy, że Stowarzyszenie Hospicjum “Dar Serca” pomaga i wspiera już od 2000 r. Jest miejscem dla osób z diagnozą choroby nowotworowej, ich rodzin i opiekunów w trakcie trwania choroby jak i również w okresie zdrowienia i osierocenia. O jego działalności można się dowiedzieć na stronie www.hospicjumczestochowa.pl

Licytacje są naprawdę atrakcyjne. Można walczyć m.in. o akwafortę Tomasza Sętowskiego “Walka z wiatrakami” (licytację można znaleźć TUTAJ), profesjonalną sesję zdjęciową u Piotra Dłubaka, “Martwą naturę” Zofii Pałuchy (dostępna TUTAJ) czy zaproszenie do Teatru im. Mickiewicza.

Film promujący zbiórkę na rzecz Hospicjum “Dar Serca” z udziałem aktorki Sylwii Oksiuty-Warmus można znaleźć na Facebooku stowarzyszenia.

Redakcja

WOŚP. Można wylicytować odsłonięcie pomnika Częstocha z Jerzym Kędziorą

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here