Nocny bieg o dynie w Olsztynie

0
1100

Fajna aktywność ruchowa dedykowana wszystkim chętnym niezależnie od wieku.

Podczas biegu wspomagane będzie, również Stowarzyszenie Częstochowa Dla Zwierząt. Będą puszki na datki i mile widziana również karma dla zwierząt oraz żwirek.  

Bieg rozpocznie się 30 października o godzinie 17.30, na dziedzińcu Zamku w Olsztynie. Przygotowane zostaną 3 trasy. Trasa dla najmłodszych 1,2 km; trasa dla młodzieży 4 km, oraz trasa open 6 km. Biuro zawodów czynne od 16.00 do 17.30. Zapisy odbywają się poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenie Sportowe Słońca Jury 98 1020 1664 0000 3902 0634 0014. Wpisowe to 20 zł, które obejmuję medal i poczęstunek oraz dzieci 10 zł, tylko z pełnoletnim opiekunem. W tytule należy wpisać Bieg o Dynię, imię i nazwisko uczestników.

Nocny bieg o dynie w Olsztynie 1
mat. organizatorów

Do wyboru będzie bieg, marszobieg, Nordic Walking oraz Dogtrekking. Wyznaczona trasa przebiegać będzie w przepięknej scenerii zamku nocą, a także „Mrocznych” okolicznych lasów. Trasa oznaczona będzie strzałkami, wstążkami fosforyzującymi oraz przez osoby, które będą zabezpieczać bieg z pochodniami.

Na mecie dla uczestników będzie czekać zupa dyniowa, ciasto, gorące napoje, poczęstunek niespodzianka oraz losowanie wspaniałych nagród.

Kto jeszcze nie miał okazji chodzić czy biegać po lasach nocą, będzie miał teraz do tego okazję. Podczas tego wydarzenia mile widziane rodziny z dziećmi, którym taka trasa zapewni niesamowitą przygodę, o której nigdy nie zapomną.

Więcej informacji oraz regulamin biegu na oficjalnej stronie facebook Stowarzyszenia Sportowego Słońca Jury. ( TUTAJ )

K KIK