fbpx

„Nieśmiertelni” z Piotrem Metzem. Spotkanie, które odbędzie się 2 listopada, pozostaje tajemnicą

„Z Piotrem Metzem. W ciemno…” – pod takim hasłem zapowiadane jest kolejne spotkanie z cyklu „Nieśmiertelni”, które odbędzie się 2 listopada. Temat wydarzenia owiany jest tajemnicą. Zaryzykujecie?

Klimat spotkań z cyklu „Nieśmiertelni” jest niepowtarzalny. Wypełniona po brzegi widownia pogrążona w półmroku, prezentacje materiałów fotograficznych na ekranie kina, wybrana i odtwarzana przez prowadzącego muzyka, a przede wszystkim niezwykła narracja Piotra Metza…

Czy trzeba lepszej rekomendacji, by wybrać się na takie wydarzenie? Tym razem Miejska Galeria Sztuki zaprasza do przyjścia „w ciemno”. W dniu wspominania tych, którzy odeszli, czyli 2 listopada zaplanowano kolejne spotkanie z cyklu „Nieśmiertelni”.

"Nieśmiertelni" z Piotrem Metzem. Spotkanie, które odbędzie się 2 listopada, pozostaje tajemnicą 2
Spotkanie „Nieśmiertelni: Tina Turner” (fot. Robert Jodłowski/Miejska Galeria Sztuki)

Tym razem jednak – dla zbudowania napięcia, wzmożenia zainteresowania, a przede wszystkim – dla wspaniałego efektu niespodzianki – organizatorzy, do ostatniej chwili, nie ujawnią tematu wydarzenia.

-Tylko ci, którzy zdecydują się zaufać Galerii i Piotrowi Metzowi, mają szansę wziąć udział w elektryzującym wydarzeniu, światowej premierze, intrygującej prezentacji i, jako pierwsi, rozwiązać zagadkę – zapowiadają organizatorzy.

Listopadowe spotkanie w sali kinowej OKF-u rozpocznie się o godz. 19.15. Bilety kosztują 40 zł i można o nie pytać w kasie przy Al. NMP 64. Szczegóły: galeria.czest.pl

red., mat. MGS

Czytaj także: Wspomnienie o „Nieśmiertelnej” Tinie Turner. Kolejne spotkanie w Miejskiej Galerii Sztuki