fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościLubliniecNapadł na salon gier, a tam były nielegalne automaty

Napadł na salon gier, a tam były nielegalne automaty

Lublinieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł na lokal z automatami do gry. Za usiłowanie rozboju zatrzymanemu grozi teraz 12 lat więzienia.

24-latek wtargnął do salon gier w Lublińcu i usiłował ukraść stamtąd pieniądze.

– Z pierwszych ustaleń wynika, że mężczyzna odepchnął otwierającą punkt handlowy pracownicę i wdarł się do środka – przekazano w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. – Jednak w lokalu nie znalazł żadnych pieniędzy, wobec czego zniszczył część wyposażenia, a następnie uciekł przez okno.

Jak podała lubliniecka policja, na szczęście zaatakowanej kobiecie udało się włączyć alarm napadowy, który usłyszeli przejeżdżający obok policjanci.   Widząc uciekającego mężczyznę, funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg i po chwili go schwytali.

Zatrzymany mężczyzna, to mieszkaniec gminy Ciasna. 24-latek  noc spędził w policyjnym areszcie, a następnie usłyszał zarzut usiłowania rozboju, za który grozi kara nawet do 12 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Na tym jednak historia ta się nie kończy. Badając sprawę rozboju, policjanci w salonie gier ujawnili  cztery automaty służące do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Maszyny zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy służby celno-skarbowej. Teraz kłopoty będą mieć właściciele lokalu.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -