fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowaMrozu, Aura Tour i potężna dawka pozytywnej energii w Filharmonii Częstochowskiej

Mrozu, Aura Tour i potężna dawka pozytywnej energii w Filharmonii Częstochowskiej

28 czerwca na scenie Filharmonii Częstochowskiej wystąpi Mrozu. Koncert odbędzie się w ramach trasy Aura Tour. Ten, kto wcześniej słuchał artysty na żywo, dobrze wie, że się zapowiada to potężna dawka pozytywnej energii.

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, artysta łączący blues, soul i rock and roll. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Na swoim koncie ma wiele muzycznych nagród i nominacji, okrzyknięto go m.in. “Debiutem roku” podczas Viva Comet 2010. Rok przed galą wydał swój debiutancki album “Miliony monet” i szturmem podbił listy przebojów.

Mrozu, Aura Tour i potężna dawka pozytywnej energii w Filharmonii Częstochowskiej 1
Mrozu (fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon/mat. Adria Art)

Takie numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” także śpiewała (i nadal śpiewa) cała Polska. Trzeci album artysty zatytułowany „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. Kolejny, czyli „Zew”, nominowany został do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Także ostatni z dotychczasowych albumów muzyka, czyli właśnie “Aura” pokryła się złotem.

Na koncert z tej trasy częstochowianie szykowali się już w 2020 r. Niestety pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia sprawiły, że na wydarzenie trzeba było poczekać. Wreszcie w poniedziałek, 28 czerwca Mrozu wystąpi na scenie Filharmonii Częstochowskiej. I to dwukrotnie, bo o godz. 17.30 i 20.30.

Mrozu, Aura Tour i potężna dawka pozytywnej energii w Filharmonii Częstochowskiej 2
Mrozu (mat. Adria Art)

Organizatorem koncertu jest Impresariat Adria Art. Bilety kosztują (w zależności od miejsca) 70, 90, 110 lub 130 zł i można je kupić za pośrednictwem strony adria-art.pl. W gmachu filharmonii i na sali koncertowej obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego.

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Gary Moore Tribute Band wystąpi na tarasach Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here