Nie ma awansu Rakowa II do 3 ligi. Odra Wodzisław znowu lepsza

Piłkarze Rakowa II Częstochowa przegrali rewanżowy mecz barażowy o wejście do 3 ligi. W dwumeczu lepsza okazała się Odra Wodzisław i może cieszyć się z awansu.

Pierwszy mecz barażowy Raków II przegrał w Wodzisławiu Śląskim 1:2. Dlatego przed wtorkowym rewanżem w Częstochowie gospodarze mieli duże nadzieje na awans. Tak się jednak nie stało. Raków II przegrał 2:4. Gole dla Rakowa II strzelili: Jakub Budnicki i Adrian Balboa.

Goście już po kilku minutach gry szybko objęli prowadzenie. Częstochowianie zdołali jednak wyrównać i na przerwę drużyny zeszły przy remisie 1:1.

Gdy kibice Rakowa II czekali na podwyższenie wyniku to bramki zaczęli strzelać rywale. Odra podwyższyła na 2:1 i na 3:1 i praktycznie przesądziła o lasach awansu.

Częstochowianie grając w osłabieniu zdołali strzelić drugą bramkę, ale goście też odpowiedzieli czwartym celnym trafieniem. Ostatecznie Odra wygrała w Częstochowie 4:2 i cieszyła się z awansu i pucharu za wygranie IV ligi śląskiej.

Raków II Częstochowa – Odra Wodzisław 2:4 (1:1)