fbpx
Strona głównaPolecaneMOSiR zaprasza na swoje obiekty podczas zimowych ferii. Do dyspozycji: Park wodny,...

MOSiR zaprasza na swoje obiekty podczas zimowych ferii. Do dyspozycji: Park wodny, sauny, tężnia, grota solna i lodowa, baseny, lodowisko…

Trwają zimowe ferie. Wiele osób wyjechało na wczasy, a inni mają to dopiero w planach w następnym tygodniu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie podczas ferii zimowych 2022, a także przez cały rok zaprasza na swoje obiekty. Jest w czym wybierać.

Po wakacjach 2021 w Częstochowie zaczął funkcjonować Park Wodny, który mieści się przy ul. Dekabrystów. W popularnym aquaparku, który stale zyskuje popularność do dyspozycji gości jest hala basenowa, a także 7 saun, basen solankowy, tężnia, grota solna i grota lodowa. W hali basenowej są m.in. rwąca rzeka, sztuczna fala czy też 3 zjeżdżalnie. Jest też minibasen dla dzieci.

MOSiR zaprasza też na pływalnię krytą przy al. Niepodległości, a także pływalnię krytą Sienkiewicz (dojazd od ul. Racławickiej lub Al. NMP).

Zimą można wybrać się oczywiście na sztuczne lodowisko przy ul. Boya-Żeleńskiego.

Wszelkie informacje na temat funkcjonowania obiektów MOSiR, w tym: aktualne godziny funkcjonowania, harmonogramy, cenniki itp. dostępne są stronach internetowych: www.mosir.pl i www.parkwodnyczestochowa.mosir.pl oraz na profilach społecznościowych MOSiR-u.

MR-K, foto: MOSiR Częstochowa

MOSiR zaprasza na swoje obiekty podczas zimowych ferii. Do dyspozycji: Park wodny, sauny, tężnia, grota solna i lodowa, baseny, lodowisko... 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -