fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaMojeekino.pl. Oglądając w sieci film "Martin Eden" można wesprzeć OKF w Częstochowie

Mojeekino.pl. Oglądając w sieci film “Martin Eden” można wesprzeć OKF w Częstochowie

10 listopada o godz. 20 platforma mojeekino.pl zaprasza na pokaz przedpremierowy filmu “Martin Eden”. Oglądając film w sieci można wesprzeć OKF w Częstochowie.

Zgodnie z decyzją rządzących do 29 listopada kina i inne instytucje kultury w całej Polsce pozostaną nieczynne dla widzów. Ze wsparciem dla kin i kinomanów przyszła więc platforma mojeekino.pl. Ma ona na celu promowanie sztuki filmowej w różnych jej przejawach oraz umożliwienie poszczególnym kinom realizowanie swojego kuratorskiego programu. Na platformę widz może wejść z poziomu strony MOJEeKINO.PL, a także z poziomu strony swojego ulubionego kina. Każde kino przygotuje indywidualny program skrojony na potrzeby jego widzów. Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o szereg wydarzeń. Wśród uczestników znalazło się Kino OKF Iluzja w Częstochowie. Stąd oglądając film w sieci, można wspomóc częstochowską instytucję. Pisaliśmy o tym w teście “Oglądając wartościowe filmy w internecie możemy wesprzeć częstochowski OKF”.

Aktualnie platforma poleca zaś specjalny pokaz przedpremierowy filmu “Martin Eden”, który odbędzie się we wtorek 10 listopada o godz. 20. Sprzedaż biletów rozpocznie się tego dnia o godz. 18. Film będzie dostępny przez 24 godziny jednak nie dłużej niż do 11 listopada do godz. 20. Po tej godzinie nie będzie możliwości obejrzenia filmu, nawet po zakupie biletów. – Rekomendujemy aby rozpocząć oglądanie najpóźniej 11 listopada o godz. 17.30 – radzą organizatorzy.

Film dostępny jest na stronie www.mojeekino.pl

“Martin Eden” inspirowany jest bestsellerową powieścią Jacka Londona pod tym samym tytułem, której akcję włoski reżyser przenosi do uwielbianego przez filmowców Neapolu.Z chwilą, gdy tytułowy bohater filmu Pietra Marcella, wywodzący się z klasy robotniczej Martin Eden, spotka na swej drodze Elenę, nie ma wątpliwości, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Myśl o ślubie z pochodzącą z dobrze sytuowanej przemysłowej rodziny młodą kobietą powoli staje się jego obsesją. Klasowe napięcia, nieoczywiste uczucie, rodząca się świadomość i ambicja stają u podstaw tej intrygującej historii.W roli głównej Lua Marinelli, który za tę kreację odebrał nagrodę dla najlepszego aktora 76. MFF w Wenecji (ZOBACZ ZWIASTUN FILMU).

Chcąc wesprzeć Ośrodek Kultury Filmowej w Częstochowie należy przy zakupie biletu wybrać kino OKF ILUZJA. Szczegóły na stronie www.okf.czest.pl

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here