fbpx
Strona głównaPolecaneMiejski Zarząd Dróg i policja częstochowska szukają kierowcy, który uderzył w kładkę...

Miejski Zarząd Dróg i policja częstochowska szukają kierowcy, który uderzył w kładkę nad DK-1

Miejski Zarząd Dróg i policja częstochowska szukają kierowcy, który uderzył w kładkę nad DK-1. Kolizja miała miejsce w miniony wtorek.

Pisaliśmy o tym tutaj

Samochód ciężarowy jadący aleją Wojska Polskiego uderzył w kładkę dla pieszych znajdującą się na Błesznie i odjechał z miejsca kolizji.

Tylko cudem nie doszło do tragedii, bo na moście znajdowali się przechodnie – informuje rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie Maciej Hasik. – W konsekwencji kolizji służby MZDiT zmuszone były do zamknięcia obiektu i przeprowadzenia stosownych ekspertyz, które w najbliższych dniach odpowiedzą na pytanie czy kładka nadaje się do bezpiecznej eksploatacji przez mieszkańców miasta.

MZDiT apeluje do częstochowian, aby nie wchodzili na zamkniętą kładkę i korzystali z innych znajdujących się w pobliżu przejść, aby pokonać trasę.

Kierowcę, który uderzył w przejście dla pieszych poszukuje częstochowska policja. Z apelem do ewentualnych świadków wtorkowego wydarzenia zwraca się także Zarząd Dróg.

Jeśli ktokolwiek był świadkiem tej kolizji, dysponuje informacjami czy nagraniami, które pomogą w identyfikacji sprawcy zdarzenia, to prosimy o zgłoszenie tego faktu do Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie (tel. 34 366 43 05 lub mail– [email protected]) lub o kontakt z częstochowską policją. Z góry dziękujemy za pomoc – przekazało częstochowskie MZDiT.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here