fbpx

Adoptuj mnie

Nasza wspólna akcja ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt i Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt trwa.

Wierzymy, że z Państwa pomocą uda się znaleźć domy dla tych wspaniałych czworonogów. Każdy z prezentowanych przez nas kotów i psów zasługuje na to. Niektóre latami czekają na kogoś, kto je pokocha, kto się nimi zaopiekuje. Dajmy im tę szansę.

Oto kolejne cudowne zwierzaki, które czekają na naszą pomoc.

Ares  (ur.2010)

Adoptuj mnie 1

To duży, inteligentny pies z silnym charakterem, potrafi wyraźnie pokazać jak coś mu nie pasuje. Dużo przeszedł w swoim życiu, ale pomimo tego jest przyjaźnie nastawiony do całego świata. Polecamy go do domu z podwórkiem, gdzie będzie strzegł swojej posesji. Do domu bez małych dzieci.  Wskazane będą spacery zapoznawcze w celu poznania pieska. Trafił do Schroniska dnia 30.10.2017 r.

Adoptuj mnie 2

Boks: H5, numer karty: 634/17

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66


Frostek  (ur.2012) 

Adoptuj mnie 3

To energiczny, duży pies, który najlepiej odnajdzie się w domu z podwórkiem. Uwielbia spacery i głaskanie przez naszych wolontariuszy. Frostek ma silny instynkt łowiecki i może polować na ptactwo i inne mniejsze zwierzęta. Ciągle czeka na swój jedyny, wymarzony dom. Potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi, gdyż w życiu zawiódł się nie po raz pierwszy. Ponownie trafił do Schroniska dnia 24.10.2019 r. Przed adopcją wskazane są spacery zapoznawcze. Konieczna będzie kontrola przedadopcyjna.  

Adoptuj mnie 4

Boks: Ogólna 10,  numer karty: 612/18

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66


MAMBA ur. 06.2020r.

Adoptuj mnie 5

Czarne, piękne kociątko. Jako maleństwo zabrane ze schroniska. Czeka cierpliwie w domu tymczasowym, gdzie w gronie innych kotów czuje się dobrze – bryka, bawi się i lubi towarzystwo innych kotów, ale… Widać jak bardzo pragnie mieć człowieka tylko dla siebie – do przytulania, głaskania i po prostu – do normalnego, kociego życia.

Mambusia jest odrobaczona, zaszczepiona i idealnie korzysta z kuwety. Pomożemy w kwestii kastracji, gdy już do tego dorośnie.

Spójrz na ten kochany pysiolek i nie czekaj – zadzwoń do nas i zapytaj o czarną Mambę <3

Adoptuj mnie 6

Kontakt w sprawie adopcji:

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, [email protected]

tel. 500 227 808 lub 692 061 510

DRUID ur. 2012, nr 191/19, w schronisku od 12.08.2019r.

Adoptuj mnie 7

Druid jest piękny – takie umaszczenie to rarytas – jasny podszerstek, dymna sierść. Mądre, cudowne oczy… Druid zagaduje do ludzi, lubi ich towarzystwo – spanie na człowieku lub tak blisko, jak tylko się da 🙂 Od 30 grudnia 2020r. przeszedł pod opiekę Stowarzyszenia Częstochowa Dla Zwierząt i został umieszczony w domu tymczasowym. co to oznacza? To, że Druid ma zapewnioną domową opiekę: śpi w łóżku, ma dostosowaną dietę, podawane leki i suplementy. Jest już po pierwszych badaniach kontrolnych, wkrótce kolejne. Druid pokazał w pełni, jakim jest cudownym stworzeniem.

Dobrze dogadał się z kocimi towarzyszami i wspaniałą sunią. Po 16 miesiącach pobytu w schronisku (trafił tam 12 sierpnia 2019r.) zachowuje się jakby… wrócił do domu, który opuścił tylko na chwilę. Cieszy nas to bardzo. 

I razem z Druidem marzymy o DOMU STAŁYM. Kochającym i ciepłym, którego przewlekła niewydolność kocich nerek nie odstraszy. Nie ma czego się bać – dobra dieta, leki, kontrole lekarskie. Przecież wielu z nas, ludzi żyje długie lata z chorobami przewlekłymi. Druid ma na to również szansę.
Marzymy… o domu, w którym Druiś będzie mógł odpoczywać, przytulać się do ludzkich rąk i po prostu – żyć szczęśliwie.

Zadzwoń, zapytaj, pokochaj dymnego Druida!

Adoptuj mnie 8

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, tel. 500 227 808 oraz 692 061 510 

https://www.facebook.com/czestochowadlazwierzat

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here