Mecz Bokserzy vs. Żużlowcy

0
370

W najbliższą sobotę, 14 września o godzinie 18 w Hali Polonia w Częstochowie odbędzie się X Charytatywny mecz Bokserzy vs. Żużlowcy. Tym razem sportowcy spotkają się, aby wesprzeć Stowarzyszenie „Z Ufnością W Trzecie Tysiąclecie” opiekujące się porzuconymi, nowo narodzonymi, często chorymi dziećmi. Część dochodu z imprezy zostanie także przekazana na rehabilitację Tomasza Golloba. Żużlowiec objął częstochowskie wydarzenie patronatem honorowym. Organizatorem meczu jest częstochowski bokser Marcin Najman.

Mecz Bokserzy vs. Żużlowcy 1


W sobotni popołudnie w Hali Polonia zobaczymy w drużynie żużlowców m.in. Sławomira Drabika, Fredrika Lindgrena, Leona Madsena, Artura Czaję, Huberta Łęgowika i Oskara Polisa. Skład ich drużyny mają uzupełnić także żużlowcy z Rybnika, Kacper Woryna i Siergiej Łogaczow. Organizatorzy zapowiadają także występ prezesa rybnickiego klubu Krzysztofa Mrozka.
Po stronie bokserów walczyć będą: brązowy medalista z Seulu, Janusz Zarenkiewicz, Mateusz Masternak, Ewa Piątkowska, Tomasz Sarara, Rafał Jackiewicz. Częstochowską imprezę poprowadzi Edward Durda. Mecz będzie retransmitowany w telewizji Canal Plus. W przerwie rywalizacji wystąpi Nicki Queen.
Na mecz przygotowano bilety-cegiełki w cenie 10 złotych. W przerwie imprezy odbędzie się pięć licytacji. Na licytacje wystawione zostały: kevlar Sławomira Drabika, książka z dedykacją od Tomasza Golloba, pamiątkowy medal od Tomasza Golloba, replika medalu olimpijskiego z dedykacją Janusza Zarenkiewicza oraz czapeczka i koszulka od Leona Madsena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here