fbpx

Coś dla miłośników mody! Mango z flagowym salonem w Galerii Jurajskiej

Hiszpańska marka Mango szykuje się do otwarcia swojego flagowego salonu w Galerii Jurajskiej. 

Mango wróci do Galerii Jurajskiej. Umowa została już podpisana. Hiszpański brand zajmie w centrum handlowym lokal o powierzchni 680 m kw. Prace w lokalu już  trwają, jego otwarcie zaplanowano na pierwszą połowę czerwca tego roku.  

Warto dodać, że Mango to jedna z najpopularniejszych marek modowych na świecie, posiadająca sklepy w 112 krajach. W Polsce, razem z najnowszym lokalem, marka będzie mieć 28 sklepów ulokowanych w 14 miastach (m.in. Warszawie, Krakowie, Szczecinie i Poznaniu). W Polsce marka ulokowana jest głównie w największych i najpopularniejszych centrach handlowych.

Jedyny salon Mango w północnej części woj. śląskiego

Sklep Mango w Galerii Jurajskiej będzie jedynym lokalem marki w północnej części woj. śląskiego. Jak zapowiada właściciel, salon w Galerii Jurajskiej będzie mieć charakter flagowy. Oznacza to, że jego oferta będzie szersza niż np. sklepu franczyzowego. W asortymencie będzie można znaleźć kolekcje Mango, Mango Kids, jak również Mango Man. Przestrzeń nowego salonu wyróżniać będzie się także nowoczesnym designem oraz atmosferą zakupów. 

– Marka wraca do naszego centrum handlowego w wielkim stylu, nie tylko ze zdecydowanie większym sklepem, ale przede wszystkim z szerszą niż w przeszłości ofertą. Unikalny w tej części woj. śląskiego brand dopełni kluczową dla Galerii Jurajskiej ofertę modową, wprowadzając do niej kolejny element wyróżniający nasz tenant mix na rynku lokalnym i regionalnym – mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.  

Coś dla miłośników mody! Mango z flagowym salonem w Galerii Jurajskiej 2
Galeria Jurajska (mat. prasowe)

Wspominany tenant mix centrum handlowego wypełnia aż 59 polskich i zagranicznych marek odzieżowych. Są to choćby H&M, Zara, TK Maxx, Massimo Dutti, Bershka, Guess, Reserved, House, Cropp, Medicine, Tatuum, Tally Weijl, Stradivarius, New Yorker czy Levi’s. Szeroko pojęty segment fashion uzupełnia także 13 znanych marek obuwniczych oraz 12 sklepów oferujących biżuterię i dodatki.

– Ostatnie lata przyniosły znaczący rozwój oferty modowej w Galerii Jurajskiej. Wielu naszych najemców zdecydowało się na modernizację sklepów, wprowadzenie nowych konceptów czy wynajem większej powierzchni. Pojawiły się także nowe marki. Mimo pandemii i trudnej rynkowej sytuacji, ten rozwój jest kontynuowany, czemu sprzyja fakt, że Galeria Jurajska stale postrzegana jest jako bardzo atrakcyjna biznesowo lokalizacja o ogromnym potencjale leasingowym – mówi przedstawicielka Galerii Jurajskiej.  

ZS

Czytaj także: Dealz na miejscu Super-Pharm. Nowy sklep w częstochowskich Alejach