fbpx

Dealz na miejscu Super-Pharm. Nowy sklep w częstochowskich Alejach

Przy al. Kościuszki 1 otwarto nowy sklep. To Dealz, który zajął lokal, w którym dawniej mieściła się drogeria Super-Pharm.

Przez ostatnie miesiące lokal na rogu al. Kościuszki 1 (D.H. Schott) pozostawał pusty. Wcześniej mieściły się tam drogeria i apteka Super-Pharm (aktualnie pozostała tylko filia w Galerii Jurajskiej).

Po pustych witrynach nie ma już jednak śladu. Dziś obszerny lokal zajmuje bowiem sklep Dealz. Należy on do międzynarodowej sieci będącej częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w lutym 2018 r. w Swarzędzu k. Poznania. Aktualnie jest ich już ponad 70.

Marka ta jest już dobrze znana częstochowianom. Pierwszy Dealz w naszym mieście otwarto bowiem w ubiegłym roku w Vendo Parku przy al. Niepodległości 26.

Co oferuje Dealz? Asortyment tworzą produktu spożywcze, drogeryjne, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawki, narzędzia i produkty dla zwierząt.

Sklep zlokalizowany w Alejach zaprasza od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 21, a w niedziele handlowe – od godz. 10 do 20. Podczas zakupów obowiązuje reżim sanitarny i limit osób, które jednocześnie mogą przebywać w środku.

ZS

Czytaj także: Galeria Jurajska otwarta w pełnym składzie. Na klientów czeka blisko 180 sklepów i punktów usługowych