fbpx

Malutkie Resort. Startują „Rajdy dla Frajdy 2023”!

W sobotę, 25 marca w Malutkie Resort odbędzie się Mistrzowskie Otwarcie Sezonu Rowerowego! Organizatorzy zapraszają na piknikowo-rodzinną imprezę ze zdrową zabawą w tle.

Ekipa „Rajdy dla Frajdy” zaprasza wszystkich amatorów chcących pokręcić nóżką w luźnej atmosferze do Malutkich koło Radomska. W towarzystwie zwycięzców poprzednich edycji rywalizacji wszyscy przypomną sobie, jak się jeździ na rowerze. Oprócz tego będzie to okazja do wspólnego pożegnania zimy i powitania tegorocznej wiosny.

Malutkie Resort. Startują „Rajdy dla Frajdy 2023”! 2
mat. Malutkie Resort

W sobotę, 25 marca do Malutkich zapraszają Rafał i Kasia Borowieccy (czyli zwycięzca i najwyżej sklasyfikowana uczestniczka edycji 2022) oraz ich macierzysty Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy. Bazą rajdu będzie pełen rozmaitych atrakcji Ośrodek „Malutkie Resort” (Dobryszyce k/Radomska). Stąd uczestnicy wydarzenie wyruszą przygotowaną w dwóch wariantów trasą – liczącą 100 i 60 km.

Przypomnijmy, że Malutkie Restort to zaciszne miejsce na skraju leśnego kompleksu, pełne atrakcji dla uczestników i ich rodzin z regionalną kuchnią łódzką, fun parkiem (z figlorajem i trampolinami), stadniną koni, torem gokartowym, parkiem linowym, paintballem, kortami tenisowymi i ścieżkami biegowymi na czele. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie malutkie.com.

Malutkie Resort. Startują „Rajdy dla Frajdy 2023”! 3
mat. Malutkie Resort

Szczegółowe informacje na temat Mistrzowskiego Otwarcia Sezonu Rowerowego można znaleźć na stronach facebookowych organizatorów: Rajdy dla Frajdy, Malutkie Resort, Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko.

red., mat. organizatorów

Czytaj także: Malutkie Resort. Wyjątkowe miejsce, które „malutkie” jest tylko z nazwy