fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoLubliniec. YAMAHA FJR 1300 już w lublinieckiej drogówce

Lubliniec. YAMAHA FJR 1300 już w lublinieckiej drogówce

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego lublinieckiej komendy otrzymali w dniu wczorajszym policyjny motocykl – Yamaha FJR 1300, który został pozyskany z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Pozyskany, nowoczesny sprzęt przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa na drogach powiatu lublinieckiego szczególnie w zakresie bezpieczeństwa motocyklistów.

Już od dziś, przy sprzyjającej aurze wszystkie drogi powiatu lublinieckiego będą patrolowane przez funkcjonariuszy lublinieckiej „drogówki” na policyjnych motocyklach. Wszystko dzięki pozyskanemu motocyklowi Yamaha FJR 1300, który posiada 4-cylindrowy, 4-suwowy silnik o pojemności 1298 cm³, chłodzony cieczą. Motocykl charakteryzuje się dużą mocą i dysponuje bardzo dobrym przyspieszeniem. Warto dodać, iż KPP Lubliniec dysponuje jeszcze motocyklem Honda CBF 1000.

Lubliniec. YAMAHA FJR 1300 już w lublinieckiej drogówce 1
fot. KPP Lubliniec


Stróże prawa pełniący służbę na motocyklach będą dbali o stan bezpieczeństwa na drogach, mając szczególnie na uwadze poprawę bezpieczeństwa wszystkich miłośników jednośladów co wydaje się zasadne biorąc pod uwagę ostatnie – tragiczne wydarzenia z udziałem motocyklistów .

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -