fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaDomInwestycjeNaprawiają sobie miasto

Naprawiają sobie miasto

Od miesiąca w Myszkowie trwają konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji centrum miasta. Opinie na temat zmian, jakie chcą wprowadzić w swoim mieście myszkowianie zbiera Fundacja „Napraw sobie miasto”.

Naprawiają sobie miasto 1


Samorząd przygotowując się do zmiany wizerunku śródmieścia zasięgał już opinii mieszkańców m.in. w trakcie lipcowych Dni Myszkowa. Później przygotowano spotkanie z przedsiębiorcami mającymi swoje firmy w centrum Myszkowa. Ostatnim etapem konsultacji były warsztaty, w których uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych , stowarzyszeń, biznesu, mieszkańcy Myszkowa, radni i urzędnicy. Każdy z nich przedstawił swoje konkretne wizje i propozycje zmian, jakie chciałby zobaczyć w centrum Myszkowa.
Na podstawie informacji zebranych w trakcie konsultacji Fundacja „Napraw sobie miasto” przygotuje do końca sierpnia raport dla samorządu myszkowskiego. Dokument ten stanie się załącznikiem do założeń konkursu urbanistyczno-architektonicznego, który niebawem ogłosi Urząd Miasta Myszkowa. Wyłoniona w drodze konkursu firma przygotuje w ten sposób plan rewitalizacji Myszkowa uwzgledniający oczekiwania mieszkańców.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -