Lubiteka zaprasza na kolejne przygotowane atrakcje

0
1199
Lubiteka

LUBITEKA – Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu zaprasza wszystkich czytelników na kolejne przygotowane atrakcje.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 czytelnicy będą mogli zagłębić się w książkę zatytułowaną „Bez Przesady”, która jest drugą odsłoną z cyklu „Sobriety clinic czyli klinika trzeźwości”. Odcinek ten przywoła kolejne wspomnienia kobiety uwikłanej w problem alkoholowy – jej początek z nałogiem, wynikająca z tego samotność i bezradność, aż w końcu chęć powrotu do domu.

Opowieść kobiety odtworzy aktorka, która jest znana nie tylko lublinieckiej publiczności, reżyser, scenarzysta,
laureatka odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, współtwórczyni lublinieckiego „Teatru po Pracy” – Agnieszka Raj-Kubat.

Spotkanie będzie dostępne na profilu FACEBOOKA i na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec.

bez przesady
Fot. Lubiteka

Następnego dnia, 15 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z cyklu Inspiracje książkowe on-line. Spotkanie „NA BIBLIOTECZNYCH PÓŁKACH – BEZKRESNY ŚWIAT MAGII” poprowadzi Pani Mariola Widera, która przedstawi miłośnikom gatunku fantasy kilka interesujących powieści i całych serii. Spotkanie będzie dostępne na profilu FACEBOOKA i na kanale YouTube Biblioteka.

książki fantasy
Fot. Lubiteka

Na kolejną atrakcję Lubiteka zaprasza 16 kwietnia o godzinie 18:00. Na  profilu FACEBOOKA i na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec Pani Magda Oberska pokaże uczestnikom warsztatów jak własnoręcznie wykonać ekologiczną, makramową torbę-siatkę, która będzie modna i praktyczna.

makrama
Fot. LUBITEKA – Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu