fbpx
Strona głównaPolecaneLokalna, jedyna bezprowizyjna, platforma do zamawiania jedzenia

Lokalna, jedyna bezprowizyjna, platforma do zamawiania jedzenia

Ostatnich kilkanaście miesięcy spowodowało, że rynek gastronomiczny mocno się zmienił. Kolejne lockdowny i wprowadzane obostrzenia poniekąd wymusiły na Restauratorach i ich Gościach znalezienie alternatywnego do wizyty w restauracjach rozwiązania.

Lokalna, jedyna bezprowizyjna, platforma do zamawiania jedzenia 1

Coraz popularniejsze stały się więc portale do zamawiania je-dzenia online, a po złagodzeniu restrykcji – pojawiły się wirtualne formy menu oraz funkcje e-kelne-ra z aplikacją do bezkontaktowe-go składania zamówień w loka-lach gastronomicznych.Jedną z pierwszych firm, która wprowadziła kompleksową ob-sługę scalającą te formy zamawiania z systemem sprzedażowym POS była Grupa ABS.

– Pandemia wygenerowała potrzebę znale-zienia rozwiązań na miarę na-szych czasów również w branży gastronomicznej. – mówi Adrian Sadowski – właściciel firmy. A ponieważ nasz system sprzedażowy ABS POS radzi sobie na rynku już całkiem nieźle, postanowiliśmy ulepszyć go o nowe funkcjonalności. Stworzyliśmy więc platformę do zamawiania jedzenia online www.wciagnij.to i aplikację Easy QR Menu.Dasz się wciągnąć?

Zamawiarek internetowych na rynku jest sporo i od początku pandemii Covid-19 pojawiają się kolejne. Jedne zachęcają medialnym zasięgiem, inne możliwością połączenia zamawiania z oszczędzaniem żywności i ekologią… Patentów na reklamę jest wiele. Czym więc wyróżnia się wciagnij.to?

– Przede wszystkim jesteśmy polską firmą wspierającą polską gastronomię – tłumaczy Sadowski. – Kiedy pojawił się Covid i mocno utrudnił nam wszystkim życie, a restauratorom niemal uniemożliwił funkcjonowanie, postanowiliśmy nie czekać, a działać. Nasi programiści stworzyli kompletnie zintegrowaną z naszym POS-em zamawiarkę. Dzięki temu daliśmy naszym klientom narzędzie, które pozwalało zacząć realizować zdalne zamawianie u nich w loka-lach.

Zasada działania jest bardzo prosta: Klient wchodzi na stronę, wpisuje lokalizację, a system pokazuje mu wszystkie restauracje znajdujące się w pobliżu. Następ-nie decyduje, na co ma ochotę, wybiera formę płatności i rodzaj konsumpcji (w lokalu, w dostawie lub z odbiorem osobistym). Zamówienie razem z wszelkimi informacjami: adresem dostawy, numerem telefonu, sposobem płatności i uwagami dotyczący-mi zamówienia „wchodzi” bez-pośrednio w System ABS POS Restauratora, który potwierdza zamówienie i realizuje je zgodnie z zasadami przyjętymi w lokalu.

Bardzo podobnie zamawianie wygląda w aplikacji Easy QR Menu. Tu jednak nie trzeba wpisywać w zasadzie żadnego zapytania. Wystarczy za pomocą aplikacji zeskanować kod QR udostępnio-ny przez restaurację, co prowadzi nas bezpośrednio do jej karty dań.

– Z tej formy zamawiania bardzo chętnie korzystają lubiący nowinki techniczne – dodaje właściciel Grupy ABS. – Menu w formie kodu QR usprawnia obsługę, ponieważ Gość nie musi czekać na kelnera, ale także – a może przede wszystkim – pozwala zupełnie zrezygnować z tradycyjnej, papierowej formy menu. Trzeba pamiętać, że karty dań niszczą się, brudzą, ale także niemal co sezon są aktualizowane i drukowane ponownie. QR Menu generuje więc dla właściciela lokalu kolejne regularne oszczędności.

Dzięki kompatybilności wciagnij.to i Easy QR Menu z systemem ABS POS dużo prostsze jest tak-że zarządzanie asortymentem i wprowadzanie zmian nie tylko karty dań, ale i cen potraw. Z poziomu panelu dostępnego przez stronę internetową restaurator (bądź oddelegowany do tego pracownik), może aktualizować wszystkie informacje, a owe zmiany pojawiają się natychmiast we wszystkich trzech miejscach. – Jest to nie tylko ogromna oszczędność czasu – dodaje Adrian Sadowski – ale także zupełna niezależność od podmiotów zewnętrznych. Sami zmieniamy wszystko, co chcemy, a zmiany pojawiają się w systemie w czasie rzeczywistym. Co więcej – zamówienia ani przez wciagnij.to ani przez kod QR nie generują prowizji, ponieważ są integralną częścią naszego systemu. A – jak powie-działem na początku – chcieliśmy wszystkim w naszej branży dać narzędzie, a nie dokładać kosztów, które w ostatnim czasie i tak ponieśli bardzo wysokie.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here