fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaZobaczcie, co trafiło na licytacje przygotowane przez częstochowski sztab WOŚP!

Zobaczcie, co trafiło na licytacje przygotowane przez częstochowski sztab WOŚP!

Płyty, obrazy, vouchery… Jak co roku częstochowski sztab WOŚP przygotował szereg atrakcjach licytacji. Oto przykłady fantów, o które można powalczyć.

Oczywiście wśród rzeczy, których licytacja wesprze walkę z sepsą, nie mogło zabraknąć gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To m.in. zestaw na który składa się czapka z autografem Jerzego Owsiaka, smycz oraz etui na telefon czy kalendarze ścienne z logo fundacji, koszulki dla małych i dużych. Na aukcję trafią również bransoletki survivalowe z paracordu, z motywem 31. Finału WOŚP 2023 z limitowanej serii.

Ciekawostką są z pewnością: różowy kołpak z autografem Agnieszki Chylińskiej, zdjęcie z autografem Magdaleny Różczki, koszulka Polskiej reprezentacji Żużlowej z autografem Jarka Hampela i Bartka Smektały, książka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” z dedykacją Mery Spolsky, brązowy medal Włókniarza Częstochowy oraz koszulka wraz z autografami częstochowskiej amatorskiej drużyny hokejowej Kruki.

Walczyć można także o sztukę. Na nowych właścicieli czekają choćby prace: „Król lew” Barbary Świąć, „Jasna Góra” Aleksandry Kowalskiej, „Bobolice” Jolanty Bujak, „Koliber” Joanny Zygoń, „Tulipany” Ewy Machnik, „Zima” Marii Marczak”, „Ciemność” Jakuba Ciury. Pod młotek trafi też płyta „Na nieboskłonie” z autografami zespołu Impast.

Wśród voucherów wyróżnić można te, ufundowane przez Stację Grawitacja (m.in. godzinne i open), a także bony: do studia tatuażu, gabinetu urody, na spływ kajakowy rzeką Wartą, godzinną jazdę quadem, na dowolną usługę barberską, japoński masaż twarzy, do Teatru im. A. Mickiewicza, jak również na kurs prawa jazdy kategorii B.

Więcej na: www.facebook.com/wosp.czestochowa

red., mat. sztabu WOŚP Częstochowa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -