fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaKrzysztof Niedźwiecki zagra piosenki w częstochowskim Pubie Stacherczak

Krzysztof Niedźwiecki zagra piosenki w częstochowskim Pubie Stacherczak

W piątek, 27 stycznia w Pubie Sportowym Stacherczak (al. Kościuszki 1) odbędzie się koncert „Krzysztof Niedźwiecki gra piosenki”. Start o godz. 20, bilety kosztują 25 zł.

Krzysztof Niedźwiecki to gitarzysta, autor i kompozytor piosenek, producent i wokalista.Studiował w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi, ukończył Akademię Filmową w Warszawie.

Przez 10 lat (1998-2008) był gitarzystą i drugim wokalistą zespołu Habakuk, z którym nagrał kilka płyt oraz koncertował w kraju i zagranicą (m.in. słynne Glastonbury w UK). W latach 2009-2014 grał w zespole Bakshish. Potem związał się z Babylon Raus.

Przez lata, wraz z Michałem Walczakiem i Adamem Machalicą tworzył trio, które towarzyszyło Piotrowi Machalicy w jego recitalach,

Dziś występuje również sam tworząc jednoosobowy zespół złożony z gitary, walizki (stopa) i mikrofonu z żywym niemal delay’em. Wykonuje piosenki (swoje i cudze) z tekstem bardzo dlań ważnym.

I taki solowy koncert odbędzie się w piątek, 27 stycznia w Pubie Sportowym Stacherczak. Start o godz. 20. Bilety kosztują 25 zł.

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -