“Lewe” papierosy i narkotyki wykryte przez policję

0
238

Trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami oraz sprzedaż nielegalnych papierosów zatrzymała częstochowska policja.


Częstochowscy funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 200 gramów marihuany, 36 krzewów konopi indyjskiej i ponad 100 paczek „lewych” papierosów oraz dwa worki krajanki tytoniowej.

"Lewe" papierosy i narkotyki wykryte przez policję 1


Na trop mężczyzn policja natrafiła po informacjach na temat handlu narkotykami w jednym z mieszkań w Częstochowie. Na miejscu rzeczywiście znaleziono narkotyki, ale ujawniono także papierosy bez znaków akcyzy. Policjanci znaleźli w mieszkaniu prawie 100 gramów marihuany, a także 30 paczek „lewych” papierosów oraz dwa worki krajanki tytoniowej.


Jak informuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, w wyniku podjętych dalszych czynności skontrolowali kolejny adres na terenie Częstochowy, pod którym ujawnili kolejne ponad 100 gramów marihuany i 36 krzewów konopi indyjskiej oraz ponad 110 paczek „lewych” papierosów.

Jeden z mężczyzn już usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych. Dwóch pozostałych mężczyzn oczekuje na zarzuty.
(Źródło: KMP Częstochowa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here